eyeforfashion.pl- Logo - Opinie

eyeforfashion.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4068)

Ważny od: 4 kwi 2017
eyeforfashion.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Szybka dostawazakuppw ,jednak 1 sukienka z wada fabryczna materialu . Nie zaproponowano obnizki cen produktu ,nie bylo towaru na wymiane w rozmiarze 48 a za cene blisko 400 zl z wadą to mi nie odpowiada Propozycja odeslanie towaru do firmy.
BF
Barbara F.
NAMYSŁÓW

28 lip 2023
Klient który kupuje za 1600 zł czy nie powinien mieć możliwości zwrotu gratis? Odsyła towar za 800, ale zostawia Wam 800 zł Słabo to wygląda na tle innych sklepów internetowych, przynajmniej możliwość Szybkie zwroty, cokolwiek - wyjść do Klienta

Opinie nt. sklepu eyeforfashion.pl

Spodnie zgodne z opisem ,ładnie leżą polecam.Bluzka troszkę za duża, lecz i tak bym odesłała,ponieważ była pozaciągana w kilku miejscach,fason kolor piękny,zamówię rozmiar mniejszą,mam nadzieję ,że kolejna dostanę bez żadnych wad
20 kwi 2024
Szybka realizacja zamówień
20 kwi 2024
Produkty dobrej jakości, ładne.Brakuje tylko dokładniejszych rozmiarów.
16 mar 2024
Szybka realizacja zamówienia.
10 mar 2024

Przecena chyba związana z drobnymi usterkami 😉

We frontowym guziku brak jednego świecidełka (nie przykleiło się? Odpadło?) i troczek nad lewym rękawem wypadł z tunelu (nie był przyszyty. Sama poprawiłam tą drugą usterkę. Zapakowałam troczek spowrotem do tunelu, z którego wyleciał i przyszyłam na końcu - żeby już więcej nie wypadał. Po za tymi drobiazgami - bardzo ładny żakiecik. Kolor ciut ciemniejszy niż na zdjęciu, ale ładny.
EP
Ewa P.
Siedlce
10 lut 2024
brakuje mi rozbudowanej możliwości płacenia z przedłużonym terminem, np. TWIST, np. PayPo. chyba to nie jest problem dla Państwa.
18 lut 2024
EP
Ewa P.
Siedlce
10 lut 2024
Zobaczymy kolejne produkty :)
3 lut 2024
Sukienka ładna, rozmiar odpowiedni, ale podszewka powinna być kilka cm dłuzsza.
15 maj 2023

W zasadzie nie można się do niczego przyczepić.

Wiadomo, że chętniej nabywa się gdy mogę przymierzyć w sklepie, bo nie mam zwyczaju w zasadzie zwracać, ale produkt otrzymałam dobry, więc trafione, będę wchodzić na stronę.
IS
Irena S.
Strzegom
25 maj 2023
Sukienki są piękne, ale że względu na mój niski wzrost , każda z nich była za długa . Zastrzeżenie mam do długiego czasu oczekiwania na zwrot kwoty za zwrócony towar, inne sklepy zwracają pieniądze bardzo szybko np. Zalando.
4 paź 2023
Cena nie jest adekwatna do materiału, z której wykonana jest suknia.
11 maj 2023
Wszystko zakończyło się pomyślnie, towar trafiony ładny, zostaje.