takaposciel.pl- Logo - Opinie

takaposciel.pl

Opinie (206) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (388)

Ważny od: 4 paź 2022
takaposciel.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Mikołaj ma "obciętą" głowę, widoczna jest po drugiej stronie poduszki. Zamek powinien być na całej długości, bo źle będzie wkładało się ją.

7 maj 2023
Niestety nie mogę polecić pościeli, którą zakupiłam, ponieważ nigdzie nie ma informacji, z jakiego jest materiału. Na stronie była informacja, że jest to bawełna,jednak brak jest jakichkolwiek metek, które mogłyby to potwierdzić. Pościel bardziej przypomina poliester, a takiego materiału nie chcę na pościel. Do tego pościel jest bardzo cienka. Jestem bardzo rozczarowana,bo kontakt ze sklepem był bardzo pozytywny.

Opinie nt. sklepu takaposciel.pl

Piękny wzór, jakość materiału taka sobie

Wzór pościeli przepiękny! Jeśli chodzi o jakość materiału, jest stosunkowo niska – materiał bardzo twardy, a przy pierwszym praniu wszystko miało dziwny zapach, niczym parafiny, kiedy materiał był jeszcze mokry... Po wyschnięciu dziwny zapach się ulotnił. Pościel wciąż twarda, ale już nieco mniej, niż przy rozpakowywaniu.
29 sie 2023

Bardzo szybka obsługa, bez zarzutów

Bardzo szybka obsługa. Przeróbka wykonana zgodnie z prośbą. Jedyne co to opis pościeli nie do końca. Niby polski producent, a metka made in India, brak też oznaczenia gramatury na opakowaniu. Chyba Faro
11 sie 2023
Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie. Duży wybór pościeli, doskonała jakość, polscy producenci , fachowa i pomocna obsługa. Przesyłka bezproblemowa. Polecam serdecznie.
10 gru 2023
Wszystko było ok, zamówienie zrealizowano szybko i pomimo małej korekty z mojej strony, nie było żadnego problemu ze strony sprzedającego. Absolutnie polecam
17 gru 2023
Pościel przepiękna, na żywo wygląda jeszcze lepiej, dobry gatunek śliczny wzór. Polecam sklep, ja na pewno skorzystam jeszcze z tego sklepu. Dziękuję
8 sie 2023
Duży wybór, dobry stosunek jakości do ceny, dobry kontakt z personelem sklepu w razie różnych trudności (np. z przesyłką). Polecam!
15 cze 2023
Posciel bardzo dobrej jakosci, wszystko tak jak w opisie. Bardzo szybka realizacja nawet przy skroceniu poszewek na poduszki
25 cze 2023
Pościel bardzo dobra gatunkowo, ładna, wybór był duży. Bardzo pomocna obsługa sklepu internetowego. Serdecznie polecam!
18 sie 2023
Bardzo dobry kontakt! Szybka realizacja! Możliwość dopasowania wymiarów, co jest rzadkością! Pełne zadowolenie!
16 paź 2023
Wszystko przebiegało pomyślnie. Sprawna i bardzo miła obsługa . Jakoś towaru bardzo dobra . Godna polecania
Pościel jest piękna, dobrej jakości. Jedyne co bym zalecała poprawić to czas realizacji zamówienia.
10 wrz 2023

Pościel

Bardzo dobry dobór kolorystyki. Materiał bardzo przyjemny w dotyku co przekłada się na komfort snu.
21 paź 2023
Polecam zakupy w tym sklepie. Asortyment zgodny ze zdjęciami na stronie. Strona godna zaufania.
23 paź 2023
Ekspresowa realizacja zamówienia. Produkt zgodny z opisem, bardzo dobra jakość
23 lis 2023
Wzór bardzo ładny zgodny ze zdjęciem,ale materiał nieco zbyt cienki
Dziękuję za szybka wysyłkę. mam nadzieję, że pościel będzie idealnym prezentem pod choinkę
10 lip 2023
Pościel świetna tranzakcja szybka bez problemu ,super ze można płacić przy odbiorze
9 wrz 2023
Posciel przepiękna napewno jeszcze nie raz kupię i polecam Państwa moimi znajomym
18 maj 2023
Bardzo szybka wysyłka. Merytoryczną i uprzejma rozmowa telefoniczna z Firmą.
25 lip 2023
Pościel piękną. Zauroczyłam się lawenda, będąc na wakacjach w Chorwcji.