Yummo - słodycze z całego świata- Logo - Opinie

Yummo - słodycze z całego świata

Opinie (113) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (286)

Ważny od: 17 sie 2022
Yummo - słodycze z całego świata spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lis 2023
Wszystko w porządku,zakup zgodny z oczekiwaniami, błyskawiczna dostawa-dosłownie z dnia na dzień.Gorąco polecam!!!

29 lip 2023
Nie polecam, paczka niespodzianka z Amerykańskimi słodyczami zawierała takie same rzeczy, które zamówiłam poza tą paczką - a przecież celem jej było właśnie spróbowanie czegoś nowego. Oprócz tego w paczce było bardzo mało rzeczy, porównując do paczki z innej strony z zagranicznymi słodyczami, a tutaj paczka była nawet droższa. Z mojego przeliczenia wynika, ze tutaj za paczkę zapłaciłam więcej niż były warte słodycze w nien (+ opakowanie), tam dostałam słodycze za większą wartość niż paczka i nie doliczali opakowania, które tutaj było zwykłym kartonem, a tam spersonalizowane. Zawiodłam się, nie polecam

Opinie nt. sklepu Yummo - słodycze z całego świata

3 lut 2024
Nie ma żadnego smaku
Odpowiedź ze sklepu Yummo - słodycze z całego świata
29 lip 2023
Przykro nam, że box nie sprawił tyle radości, ile powinien. Nie personalizujemy boxów - ich zawartość jest wcześniej określona i przy zamówieniu innych produktów z tego samego kraju co box, trzeba liczyć się z tym, że ich zawartość może się pokrywać. Ponadto - suma produktów oraz personalizowanej obwoluty (10 zł), zawsze wynosi powyżej 110 zł, które płaci Klient. Mimo wszystko - życzymy smacznego!
13 paź 2023

It could have been better

Delivery is fast, but the sweets are not worth it, at most I liked the sweet water