zakupywgodzine.pl

Opinie (188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (188)

Ważny od: 6 gru 2023
zakupywgodzine.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

podoba mi się asortyment sklepu, częste obniżki, dostępny dla mnie ,jako seniora sposób dostawy- w punkcie poczty za pobraniem. Jeddynie co chcialabym zmienić to wprowadzic kody rabatowe na darmową dostawę lub obniżenie kosztow dostawy. Często podczas zakupów pada pytanie o kod rabatowy, nie wiem skad te kody można wziąć?
KK

zamówienie 1771/2024 Zamówiłem 24 puszki dla psa i to był główny przedmiot zakupu. Ponieważ sporo ważyła zamówiłem kuriera. Dodatkowo zamowiłem 5 mąłych paczek po 20 torebek ekspresowego rumianku bo był w dobrej cenie. Przy okazji zamówienia zalożyłem konto i tam podałem także numer telefonu.Pocztę przegładam codziennie przeważnie wieczorem.dostałem 3 maile o 9.30 ,że częściowa realizacja zamówienia niestety bez kontaktu telefonicznego ,o 10:30 że towar gotowy do wysyłki a 13.30 ,że towar w drodze.Nie miałem szans zrezygnować z całości zamówienia. Szybkość realizacji dobra ale należy przy niekompletnym zamówieniu skontaktować się z odbiorcą i uzgodnić dalszy tok postępowania. Zwrot pieniędzy za karmę dla psa dostałem. , ale nigdy bym nie zlecał wysłanie 5 małych paczek rumianku kurierem , albo zrezygnowałbym z całego zakupu zakupu. J.Żuraw

Opinie nt. sklepu zakupywgodzine.pl

super chlebak jestem baedzo zadowolona
Wszystko było ok prędkość wszystko :)
Świetna obsługa i szybkość wysyłki. Polecam!

Przetwory

Zamówienie szybko zrealizowane.Konfitura bardzo dobra.Polecam. Pozdrawiam.
Dziękuję , super!
Wszystko! Dziekuje
KK
ceny, mniej koszt przesyłki, bo wysoki i nie ma możliwości darmowej dostawy
25 kwi 2024
25 kwi 2024
Polecam każdemu !
24 kwi 2024
23 kwi 2024
23 kwi 2024
Rożki przyszły pokruszone(opakowanie zewnętrzne w nienaruszonym stanie!), kupiłam je z zamiarem zrobienia upominków dla dzieci w żłobku, ale wafelki były tak delikatne ze nawet nie dałam rady nic włożyć do środka bo się kruszyły, ponadto zdjęcie na opakowaniu różni się od prawdizwego wyglądu rożków. Natomiast identyczne jak na opakowaniu kupiłam w lidlu i wyutrzymałe, więc koncepcja została zrealizowana na ostatnią chwilę.