zakupywgodzine.pl

Opinie (175) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (175)

Ważny od: 6 gru 2023
zakupywgodzine.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

podoba mi się asortyment sklepu, częste obniżki, dostępny dla mnie ,jako seniora sposób dostawy- w punkcie poczty za pobraniem. Jeddynie co chcialabym zmienić to wprowadzic kody rabatowe na darmową dostawę lub obniżenie kosztow dostawy. Często podczas zakupów pada pytanie o kod rabatowy, nie wiem skad te kody można wziąć?
KK

zamówienie 1771/2024 Zamówiłem 24 puszki dla psa i to był główny przedmiot zakupu. Ponieważ sporo ważyła zamówiłem kuriera. Dodatkowo zamowiłem 5 mąłych paczek po 20 torebek ekspresowego rumianku bo był w dobrej cenie. Przy okazji zamówienia zalożyłem konto i tam podałem także numer telefonu.Pocztę przegładam codziennie przeważnie wieczorem.dostałem 3 maile o 9.30 ,że częściowa realizacja zamówienia niestety bez kontaktu telefonicznego ,o 10:30 że towar gotowy do wysyłki a 13.30 ,że towar w drodze.Nie miałem szans zrezygnować z całości zamówienia. Szybkość realizacji dobra ale należy przy niekompletnym zamówieniu skontaktować się z odbiorcą i uzgodnić dalszy tok postępowania. Zwrot pieniędzy za karmę dla psa dostałem. , ale nigdy bym nie zlecał wysłanie 5 małych paczek rumianku kurierem , albo zrezygnowałbym z całego zakupu zakupu. J.Żuraw

Opinie nt. sklepu zakupywgodzine.pl

Wszystko w najlepszym porządku. Towar zgodny z opisem, znakomita komunikacja,błyskawiczna dostawa. Gorąco polecam!!!
14 kwi 2024
Dobra cena produktów, się czas realizacji mógłby być lepszy. Ogólnie dobrze.

Paczka dobrze zabezpieczona. Produkt zaje...ty. Kapucha bardzo dobra.
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Serdecznie dziękuję za pozytywny komentarz! Cieszę się, że produkt spełnił Pana/Pani oczekiwania i że paczka dotarła w nienaruszonym stanie. Staramy się zawsze dbać o jakość naszych produktów oraz bezpieczeństwo ich wysyłki. Zapraszam ponownie!

OPINIA

Wszystko mi się podobało:)*Niczego nie trzeba poprawiać:)*
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Drogi Kliencie, Serdecznie dziękujemy za Pana/Pani entuzjastyczną recenzję i zaufanie do naszego sklepu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że wszystko spełnia Pana/Pani oczekiwania. Nasz zespół będzie kontynuował ciężką pracę, aby utrzymać ten standard i zapewnić zawsze najwyższą jakość obsługi. Z niecierpliwością oczekujemy na Pana/Pani kolejne wizyty w zakupywgodzine.pl! Z poważaniem, Zespół zakupywgodzine.pl
7 kwi 2024
Dobrze spakowane, bieżąca informacja o stanie wysyłki
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Drogi Panie Piotrze, Dziękujemy za podkreślenie jakości naszego pakowania i komunikacji dotyczącej statusu wysyłki. To dla nas bardzo ważne, aby każdy aspekt Państwa doświadczenia zakupowego w zakupywgodzine.pl był na najwyższym poziomie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość obsługi Pana kolejnych zamówień! Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl
AB
Anna B.
Poznań
1 kwi 2024
Świetna obsługa, błyskawiczną wysyłka. Polecam!
Czekałam na zakupy trochę za długo...
Odpowiedź ze sklepu zakupywgodzine.pl
Szanowna Pani, Przykro nam słyszeć, że czas oczekiwania na zakupy nie spełnił Pani oczekiwań. Dziękujemy za podzielenie się tą uwagą, jest ona dla nas bardzo ważna. Zapewniamy, że pracujemy nad usprawnieniem logistyki, aby przyszłe zamówienia były realizowane szybciej. Jeśli moglibyśmy pomóc w jakikolwiek inny sposób lub jeśli Pani ma jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta. Z wyrazami szacunku, Zespół zakupywgodzine.pl
13 kwi 2024
bardzo dziękuję, super zapakowane.
Wszystko sprawnie i przyjemnie.
14 kwi 2024
Szybko, wygodnie i niedrogo.
Szybką i rzetelna dostawą.
Polecam każdemu !
Szybko i sprawnie