matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (362) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (373)

8 sie 2023
40 dni minęło i nocy . Po operacji i wszczepieniu ENDOPROTEZOPLASTYKI stawu biodrowego, musiałam zmienić swój materac na bardziej odpowiedni i bezpieczny dla tego typy urazu. Podczas bardzo rzeczowej rozmowy w MATINEE udzielono mi info. o różnych materacach i ten który mi polecono kupiłam i jestem bardzo zadowolona. 40 nocy spania na wznak a kręgosłup mimo moich problemów nie powoduje dodatkowego cierpienia. POLECAM!!!!!! DZIĘKUJE!

5 lip 2023
Brak informacji w ciągu 48 godzin o dostawie, dopiero po zapytaniu skontaktowała się firma logistyczna

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Otrzymaliśmy materace. Jak się okazuje są za duże. Zadzwoniłam do firmy i bez problemu doradzono mi , co zrobić. Pan był bardzo uprzejmy. Złożyłam nowe zamówienie.
AS
Polski producent , dobra cena , mam nadzieję że świetny produkt
Minęło 7 dni od zkozenia zamówienia,a materaca ciągle ni ma
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Szybka realizacja. Materac bardzo wygodny. Zobaczymy jak będzie się sprawował
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Bardzo profesjonalna i służąca pomocą obsługa klienta
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz zespół obsługi klienta sprostał oczekiwaniom. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy na naszej stronie były źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!