matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (362) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (373)

8 sie 2023
40 dni minęło i nocy . Po operacji i wszczepieniu ENDOPROTEZOPLASTYKI stawu biodrowego, musiałam zmienić swój materac na bardziej odpowiedni i bezpieczny dla tego typy urazu. Podczas bardzo rzeczowej rozmowy w MATINEE udzielono mi info. o różnych materacach i ten który mi polecono kupiłam i jestem bardzo zadowolona. 40 nocy spania na wznak a kręgosłup mimo moich problemów nie powoduje dodatkowego cierpienia. POLECAM!!!!!! DZIĘKUJE!

5 lip 2023
Brak informacji w ciągu 48 godzin o dostawie, dopiero po zapytaniu skontaktowała się firma logistyczna

Opinie nt. sklepu matinee.pl

24 kwi 2024
Ok
30 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
AS
27 kwi 2024
25 kwi 2024
14 kwi 2024

Materac Ok polecam, taki chciałem.

Materac Ok polecam.
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Nie podajecie wszystkich danych np.wysokości materaca w mailu
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Wszystkie informacje o specyfikacji naszych produktów są podane na stronie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
16 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych dobrych snów, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
na razie to jeszcze nic nie mogę powiedzieć , jestem w trakcie zakupu
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zdecydowała się Pani na zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
26 sty 2024
informacje szybko przekazane ,tylko dziś 5 dzień i cisza . kurier nie może trafić ?
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. W skutek pewnych zawirowań magazynowych, Pana materac rzeczywiście utknął w dziale nadawania przesyłek ,ale natychmiast podjęliśmy interwencję w tej sprawie i towar dzisiaj zostanie doręczony. Takie sytuacji są marginalne, więc serdecznie przepraszamy i z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Matinee!
7 sty 2024
Na razie daję 4 gwiazdki za zamówienie, kiedy je otrzymam i będzie spełniać to co podaliscie w ofercie prawdopodobnie dam Wam 5 gwiazdek
10 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że zakupiony produkt spełni oczekiwania i wówczas zachęcamy do dokonania ponownej oceny. Pozdrawiamy i życzmy pięknych snów, Zespół Matinee!
12 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy były źródłem pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
26 wrz 2023
20 lis 2023
Wiarygodność i szybka obsługa
22 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz sklep spełnił oczekiwania. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 paź 2023
szybka reakcja i dostawa
16 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy był źródłem satysfakcji. Życzymy pięknych snów i spokojnych nocy! Pozdrawiamy, Zespół Matinee!