fabrykasupli.pl

Opinie (126) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (296)

Ważny od: 4 paź 2022
fabrykasupli.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam. Szczerze po zrobieniu zamówienia przeczytałem kilka opinii niezbyt zachwalających sklep i zacząłem trochę się obawiać jak pójdzie transakcja ale zupełnie niekoniecznie ponieważ to dobry sklep, pełne "pro" przynajmniej dla mnie. Zamówienie zrobione w niedzielę i we wtorek przed 12 już było u mnie z drugiego końca Polski. Zawartość paczki zgodna z zamówieniem a zapakowana i zabezpieczona w bardzo dobry sposób. Ostatnio paczki o wartości około 4000 zł przychodziły do mnie o wiele gorzej zabezpieczone a tu suple i znalazł się nawet mały gratisik :)

2 mar 2024
Napisałem maile bo powiedziano mi że zamówienie jest opóźnione nie ma informacji kiedy paczka zostanie wysłana , tyle w temacie ostatni raz robię tu zakupy do tej pory paczki nie otrzymałem !

Opinie nt. sklepu fabrykasupli.pl

7 kwi 2024
Nie otrzymałam zamówienia-na moje zapytanie kiedy otrzymam brak informacji Zamawiałam po raz pierwszy i zdaje się ostatni.
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
Na stronie nie mamy podanego czasu realizacji zamówienia co nie zmienia faktu, że staramy się żeby zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Niestety Pani zamówienie miało małe opóźnienie, o który poinformowaliśmy mailowo.
17 mar 2024
Wybrałem opcję pobraniowa dostępna przy zamówieniu jednak okazało się że nie uznają jej w takim razie zmieniłem sklep .
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
Akceptujemy płatności pobraniowe i potwierdzamy je telefonicznie. Dziś rano dzwoniąc do Pana w celu potwierdzenia przesyłki dostaliśmy wiadomość, że zrobił Pan zamówienie w innym sklepie i rezygnuje z zakupów w naszym
Przede wszystkim to mieć towar w terminie a nie po terminie.
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
Najmocniej przepraszamy za niedopatrzenie przy pakowaniu. Środki za przeterminowane batony zostały zwrócone. Przy kolejnych zamówieniach zwrócimy większą uwagę na datę pakowanych produktów
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
Na stronie nie mamy podanego czasu realizacji zamówienia co nie zmienia faktu, że staramy się żeby zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Niestety Pan zamówienie miało małe opóźnienie, o który poinformowaliśmy mailowo.

oszukane ceny i brak wysyłki towaru

Prosze wysylac towar i przestac naciagac ludzi na pieniadze, przestac dzwonic i kazać dopłacac za towar za ktory juz zaplacono
7 lut 2024
Zgodnie z rozmową telefoniczną paczka dzisiaj powinna być u Pana. Dzwoniliśmy jeszcze tego samego dnia kiedy zostało złożone zamówienie i poinformowaliśmy o problemie. Cytuję: " Co możemy zrobić, żeby Pan był zadowolony?" My chcieliśmy poznać Pana zdanie i dostosować się do Pana oczekiwań. To co Pan pisze podlega Art. 212 Kodeksu Karnego. Prosimy o natychmiastowe usunięcie opinii.
11 lut 2024
Zapłaciłam pare dni temu i do dziś nie otrzymałam żadnych wiadomości nawet po telefonie do menedżera.
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
Zamówienie zostało opłacone przelewem tradycyjnym w czwartek wieczorem, po zaksięgowaniu płatności we wtorek paczka została wysłana do Pani
trudno wyrazić opinię jak nie ma jeszcze dostawy i informacji kiedy będzie

Brak towaru i kontaktu

Brak towaru, brak informacji, brak kontaktu Nie polecam
Nie otrzymałem zamówienia ani zwrotu pieniędzy !!!
18 sty 2024
Wybrał Pan ODBIÓR OSOBISTY, zamówienie czekało na Pana od dnia złożenia zamówienia. Prosimy o usunięcie opinii.
Nie ścierać terminu spożycia
7 lut 2024
Witam, Zdjęcie przedstawia produkt, który na inwentaryzacji miał markerem napisaną ilość "1" i być może tusz się rozmazał. W sprawie niedomówień związanych z zamówieniami prosimy o kontakt telefoniczny (załatwiamy sprawy "od ręki"). Wystawianie negatywnych opinii to nie metoda kontaktu z nami, tym bardziej krzywdzących opinii, które podlegają Art. 212 Kodeksu Karnego. Proszę o usunięcie opinii i bardziej ludzki sposób dochodzenia swoich roszczeń. W naszym sklepie nie praktykujemy ZAMAZYWANIA dat ważności. Pracownicy są uczuleni na sprawdzanie dat przed wysyłką. Prosimy o kontakt, na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.
18 paź 2023
Nie otrzymałam zamówienia i nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy