lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6076)

Ważny od: 24 sty 2014
lampyiswiatlo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.
DJ
Dominika J.
Wrocław

30 maj 2023
Podstawa uszkodzona - pogięta w 2 miejscach , oprawka w 1 lampce połamana-uszkodzona - pokrętło połamana.

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

Firma oszukuje klientów, obiecuję szybką szybką dostawę a zamówienie przychodzi po 2 miesiącach, na do dodatek trzeba dopłacić 8 złotych. Na reklamacje dot. zamówienia dostałam informację że powinnam zrozumieć bo pracownicy w firmie bardzo się starają. Kpina , oszustwo .ODRADZAM!!!!
20 kwi 2024
Wysylajcie korespondecje do zamawiajacego a nie do obcych kudzi
17 mar 2024
Firma super .Ale produkt okropny . Ten kto będzie go składał niech najpierw spojrzy czy do elementu mocującego wiatrak do sufitu są zrobione gwint do śrub zaślepiające kable . W naszym komplecie nie było ich więc mąż poświęcił kilka godzin żeby samemu zrobić gwinty . A mogło byś szybko i przyjemnie . Tym bardziej że to nasz trzeci wiatrak . Produkt z wadą producenta .
Brak informacji ze sa to tandetne chinskie lampy plastikowe Wizerunek w reklamie odbiega od realu Nie polecam Tandeta max
firma nie wystawia faktury proforma. dyskwalifikacja
Zamówiłem 01.03.2024 jeszcze lampa nie dotarła do mnie.nie znam powodu .oczywiście fakturę dostałem?
11 lut 2024
Jasne możecie poprawić jakość produktów! Proste! Kinkiety wykonane „prowincjonalnie” uchwyt trzymający pierścień zaciemniająca złotych „słońce” marnej jakości. Ciężko go ustawić w odpowiednim miejscu ponieważ waga pierścienia zaciemniajacego jest zbyt duża i pierścień sam opada. To po pierwsze a po drugie kolor złoty!!! Może i „słońce” jest w odpowiednim kolorze natomiast lewa jej strona to jakaś pomyłka! I nie miałbym nic przeciwko lecz gdy znacznie odstaje od ściany to widać rażąco ten nieodpowiedni kolor „trzeci” także taka moja opinia! Pozdrawiam
6 lut 2024
Paczka miała być do 5 dni Po 7 dzwonie a Pani mówi że przesyłkę wyślecie dopiero 16.02 Żarty
Inflinia niestety niedziela jak powinna brak komunikacji między działem wysyłki.
5 sty 2024

Podobała mi się ta lampa w internecie, po zakupie już tak nie było.

Podobała mi się ta lampa w internecie, drugi raz nie kupię, połączenia kabli to poplątanie .Uchwyt rurkowy lampy pionowej ciągle spada się przekręca w dół.Nie można było dokręcić mocniej nakrętki bo pod nakrętką był przewód masowy i ślizgała się nakrętka po tej podkładce z miedzi. Masakra, nie wiem kto to wymyślił !!! Nakrętka powinna była stykac się bezpośrednio z podkładką sprężystą,aby ta trzymała nakrętkę po przykręceniu. brak słów.
Ponad tydzień od złożenia i opłacenia zamówienia,a wciąż zero informacji od Państwa odnośnie etapu realizacji. To brak szacunku do klienta.
Odpowiedź ze sklepu lampyiswiatlo.pl
Lampa była zakupiona z opcją przedsprzedaży z datą wysyłki przewidzianą na 26.01.2024
22 gru 2023
Lampę otrzymałam lecz jest porysowana nie takiego czegoś oczekiwałam A miało być na prezent
17 paź 2023
Zamówienie nie dotarło. Brak danych nformacji kiedy zostanie zrealizowane.
23 lis 2023
Dwa zamówienia i dwa zwroty. Strata czasu. Nie polecam a wręcz odradzam.
Słaby kontakt długie oczekiwanie na paczkę o ile w ogóle dojdzie
20 lis 2023

Brak Towaru

Proszę wymienić 1 sztuka , reszta jest dobra
14 wrz 2023
Lampy nie działają i zrobiły zwarcie