bagart.pl- Logo - Opinie

bagart.pl

Opinie (144) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (920)

Ważny od: 29 kwi 2021
bagart.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 paź 2023
Przesyłka należycie zapakowana. Towar wykonany bardzo estetycznie, zgodny z opisem. Spełnia swoją funkcję - pozwala na zaoszczędzenie miejsca w szafie, gdzie przechowywany jest odkurzacz wraz z wyposażeniem.

Kontakt z klientem i informacja o opóźnionych przesyłkach - bezcenne Zamawiając towar u innego sprzedawcy przeszło tydzień po zamówieniu u państwa - towar doszedł prawie tydzień wcześniej niż od was informacja o wysyłce. Nie polecam i aż zdziwienie bierze jak w taki sposób można działać. Jest nauczka na przyszłość. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu bagart.pl

17 mar 2024
16 mar 2024

Nie polecam

Wszystko super do momentu rozliczenia zwrotu. Za towar za który zapłaciłem 800 zł dostałem zwrot 50 zł, bo podobno odesłałem uszkodzony, co nie jest prawdą.
Odpowiedź ze sklepu bagart.pl
Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z transakcji. Niestety, zwracany towar powinien być nowy, kompletny. W przypadku odesłania towaru uszkodzonego, niekompletnego sprzedawca ma prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu. Wszelkie uzasadnienia oraz objaśnienia wraz ze zdjęciami posiada Pan w historii naszej konwersacji. Mimo wszystko, proponowaliśmy Panu rozwiązanie alternatywne jak najbardziej dogodne dla Pana, niestety nie chciał Pan z takiej dobrowolnej formy skorzystać w związku z czym zwrot został rozliczony na zasadach opisanych przez prawo. Zwroty rozliczamy regularnie i gwarantuję, że produkt sprawny i kompletny rozliczony jest w kwocie pełnej, kosz odesłany przez Pana nie nadawał się do dalszej sprzedaży ani użytku.
Odpowiedź ze sklepu bagart.pl
Przykro nam, że transakcję ocenił Pan negatywnie. Zamówiony kosz został wysłany bezzwłocznie, brak również jakichkolwiek zastrzeżeń z Pańskiej strony. Być może opinia została wystawiona błędnie? Pozdrawiam

szybko sprawnie dobre ceny

Szybko, sprawnie, dobre ceny. Jedyny mankament to mały wybór systemów szuflad. Ogólnie zadowolony !!!
Polecam współpraca jest wzorowa, wszystko jest na czas, nie brakuje zamówionych akcesoriów .
Profesjonalna, bardzo szybka realizacja zamówienia 👍.
Konkurencyjna cena. Indywidualna możliwość wynegocjowania ceny. Szybka wysyłka. Dobry kontakt.
Szuszarka do naczyń przyszła bardzo szybko i była taka jak oczekiwaliśmy.

Mogę polecić

Trochę opóźnione dostawy, ale solidność godna uznana.
14 lut 2024
towar zgodny z opisem, szybka realizacja zamówienia.
Super obsługa. Szybko, profesjonalnie. Polecam
Szybkość i jakość to najlepsze połączenie!

Wszystko ok

wszystko było ok. Utrzymajcie ten poziom.
Długi czas oczekiwania na przesyłkę .