Shoposfera upominki na każdą okazję- Logo - Opinie

Shoposfera upominki na każdą okazję

Opinie (120) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (220)

Ważny od: 20 lip 2022
Shoposfera upominki na każdą okazję spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 sty 2024
Kubki przepiękne. Wykonanie precyzyjne ;) Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Mam nadzieję, że Dziadkowie będą zadowoleni 😉

16 gru 2023
Niestety nie jestem zadowolona,zamówiłam kubek i moje imię zostało źle napisane, wyszło Natlię zamiast Natalię,no niestety ale takich rzeczy należy pilnować...

Opinie nt. sklepu Shoposfera upominki na każdą okazję

31 sty 2024

Super na prezent

Zakup dla osoby która wybiera się na urlop i zbiera pieniążki na wakacje. Będzie do czego zbierać
Polecam, kocyk mega mięciutk,pięknie zapakowany
Ładny prezent i ładnie wstazeczka zapakowany
24 sty 2024
Polecam zakupy w tym sklepie 👍
26 sty 2024

18 sty 2024
11 wrz 2023
Dziękuję, jestem bardzo, bardzo zadowolona z zakupu, dzisiaj czekam na następną przesyłkę. Zostaję Waszą klientką, fajnie by było, żebyście wymyślili ten fajne prezenty na narodziny maluszków. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
10 gru 2023
Dzień dobry. Kolejny rok zamówiłam koce z haftem. Jakość bardzo dobra, pięknie wykonane. Realizacja zlecenia bardzo szybka. Dziękuję 🙂
12 sie 2023

Kubek cuuudo 😉

Szybka dostawa, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i świetna jakość wykonanych nadruków, zdjęcia jak żywe 🙂 Dziękuję jeszcze raz.
23 lis 2023
Przepiękne kubeczki dotarły do mnie całe.i bardzo szybko.jestem bardzo zadowolona już mam prezenciki na święta.serdecznie polecam.
11 paź 2023
Zawartość zgodna z zamówieniem w dodatku zapakowana tak że można od razu wręczyć prezent beż zbędnego przepakowywania
Obsługa super, kontakt super, towar spakowany super, bezpiecznie, czas realizacji super.Ogólnie polecam na 200%
18 cze 2023
Zamówienie zostało szybko zrealizowane i wysłane. MAGICZNY KUBEK ZE ZDJĘCIAMI JEST REWELACYJNY POLECAM
Jakość wykonania,opakowanie i dbałość o to aby przesyłka w trakcie dostarczania nie została uszkodzona
18 cze 2023

Piękne wykonanie, zdjęcie wyszło jak z aparatu. Szybka wysyłka, nic się nie potłukło, bardzo polecam
29 lip 2023