wierra.pl- Logo - Opinie

wierra.pl

Opinie (18) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (40)

Ważny od: 4 lip 2022
wierra.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu wierra.pl

Kupiłem tan smartwatch Wierra GlukoSystem GTR1 swojemu tacie i przyznam że naprawdę jest bardzo zadowolony z tego prezentu , możliwości pomiarowe tego zegarka są niesamowite i porównując je do urządzeń medycznych nie odbiegają prawie od ich wyników , w dodatku produkt bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowany szybka wysyłka mnie zaskoczyło do paczkę otrzymałem już na drugi dzień po zamówieniu , sprzedawca bardzo pomocny przy instalowaniu aplikacji wszystko bardzo spokojnie wytłumaczył tacie i smartwatch i aplikacja na telefonie super współpracują . Firma naprawdę Godna Polecenia.
16 mar 2024
życzliwość i uprzejmość sprzedawcy. Aż dziw że to w dzisiejszych czasach. Paweł
14 lut 2024

zegarek ok jestem zadowolony

zegarek ok ! mierzy poziom cukru ale nie mogę sprawdzić do glukometru i jaki jest przelicznik. Wydaje mi się że nieznacznie zawyża Pytanie jak zmienić tarczę na inną, i jak przejść na miarę glukometru tj. mg/dl Ogólnie jestem zadowolony z zakupu Pozdrawiam Piotr
24 lut 2024
Super smartwatch Wierra GlukoSystem GTR1 ,świetnie działa, bardzo prosty w obsłudze , mega dużo funkcji zdrowotnych , polecam ten sklep.
Jest ok.
27 sty 2024
W pełni profesjonalna obsługa, produkt Smartwatch Wierra GlukoSystem GTR1 zgodny z przekazanymi informacjami, spełnia rolę do kontroli glikemii
27 sty 2024
Bardzo szybka wysyłka , smartwatch bardzo dobrej jakości , super mierzy pomiary zdrowotne , bardzo przydatny zegarek , bardzo wiarygodne pomiary.
Porządny smartwatch, szybka dostawa i dobra cena , świetny kontakt ze sprzedającym, bardzo pomocny człowiek.
7 sty 2024

Dobrze że jesteście!

Dziękuję za szybką i solidnie wykonaną usługę.
Dla mnie profes oki
15 lis 2023
Super dziękuję
16 sie 2023
Bardzo szybka wysyła , smartwatch bardzo dobrej jakości mega przydatne funkcje , dobra cena i przede wszystkim świetny kontakt ze sprzedawcą .Pozdrawiam serdecznie i polecam sklep wierra.pl w 100 %.
Odpowiedź ze sklepu wierra.pl
5 wrz 2023
Dziękujemy za miłą opinię .

Super Ceny i gość

Odpowiedź ze sklepu wierra.pl