choinki.istore.pl - sklep internetowy z choinkami sztucznymi.- Logo - Opinie

choinki.istore.pl - sklep internetowy z choinkami sztucznymi.

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (102)

Ważny od: 24 paź 2022
choinki.istore.pl - sklep internetowy z choinkami sztucznymi. spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu choinki.istore.pl - sklep internetowy z choinkami sztucznymi.

10 lis 2023

Choinka świerk natura PE 150cm

Choinka jest przepiękna, wygląda jak prawdziwa. Stabilnie stoi. Bardzo, bardzo polecam! Ekspresowa wysyłka, bez problemów.
7 wrz 2023
Kontakt i porada super.Dostawa bardzo szybka,zapakowane idealnie,kolor-drzewka bardzo naturalny,stojak masywny. Choinka na chwilę wstawione części w stojak,ale jeszcze nie rozkładana,ale wygląda bardzo ładnie,gałązki dość grube nie są ostre,czyli nie ranią,wygląda bardzo naturalnie,(wzięłam jeśli nie pomyle nazwy świerk skandynawski250 cm)Jeśli za tę cenę jest taka piękna to te droższe muszą być cudemka.Dziekuje ..Bydgoszcz
17 gru 2023
Choinka przepiękna ❤️ Przemiły pan po drugiej stronie telefonu Bardzo szybka transakcja mimo gorącej atmosfery przed świętami Gorąco polecam⛄❤️
2 gru 2023

Choinka

Bardzo fajna choinka 180 cm bardzo dobra jakość w tak niskiej cenie,a o mały włos kupiłbym badziew z hurtowni dwa razy droższy.
25 lis 2023
WZOROWY SPRZEDAWCA! Bardzo miły kontakt,szybka przesyłka. Choinka śliczna,gęsta jak żywa. Stojak też bardzo fajny i stabilny.
Wszystko super. Choinka piękna i taka jak na stronie sklepu. Bardzo dziękuje :), jestem mega zadowolona !
21 lis 2023
AS
10 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona z zakupionej choinki.Wygląda na żywo dokładnie tak jak na zdjęciu.Paczka przyszła dobrze zapakowana i zabezpieczona.
LL
Bardzo sprawna obsługa,choinka jak żywa,niestety za duża.Jednak polecam zarówno sklep ,jak i samą choinkę(jodła100Pe).
16 lis 2023
Wszystko super , polecam i oceniam sklep na 5 gwiazdek
29 lis 2023
Nic się już nie da poprawić. Choinka ładna, dostawa szybka, kurier miły i kulturalny. Pozdrawiam.
22 gru 2023
Choinka bardzo ładna i dobrej jakości, szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
23 lis 2023

Szybka odpowiedź na pytanie, choinka taka jak chciałam, jestem bardzo zadowolona.
Choinka jest przepiękna, dokładnie taka jaką chciałam. Gorąco polecam.
choinka zgodna ze zdjęciem, szybka realizacja zamówienia. Super.

Choinka prezentuje się bardzo dobrze. Zaskakująco gęsta ;)
26 gru 2023
Szybka dostawa, zgodnie z opisem, jestem zadowolona
Choinka jak żywa , błyskawiczna wysyłka. Polecam
2 gru 2023
SZYBKA I SPRAWNA DOSTAWA ,CHOINKA BARDZO ŁADNA
Choinka wygląda jak żywa, warta swojej ceny.