BROWIN- Logo - Opinie

BROWIN

Opinie (1543) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6345)

Ważny od: 30 wrz 2020
BROWIN spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Witam Bardzo Serdecznie . Od dawna korzystam z Państwa urządzeń i są po prostu świetne ! Jestem bardzo zadowolona z ostatniego zakupu - nowość ZESTAW - SZYNKOWAR z płaszczem wodnym - to znakomity sposób na robienie wyrobów we własnym domu .Garnek i urządzenie w jednym , to strzał w 10 kę . Mniej miejsca do przechowania , a jednocześnie pełny komplet w przygotowaniu potrawy nawet w niewielkiej kuchni .Rewelacyjne rozwiązanie , bardzo dziękuję za udany zakup Państwa urządzenia . Małgorzata .

8 wrz 2023
Witam ogólnie wszystko dobrze produkty dobre 3 gwiazdki tylko dlatego że brzydko zapakowaliscie saszetki latały luźno przez wiele kilometrów w 30 litrowym wiadrze co skutkowało rozsypaniem się saszetek po całej reszcie która znajdowała się w wiadrze. Skutkuje to delikatnym niezadowoleniem bo fruzeline która zamówiłem do dżemów rozsypała się całym wiadrze. Produkt nie nadawał się do użycia.

Opinie nt. sklepu BROWIN

Dostałam stłuczony element, skoro ktoś zamawia to dlatego, że jest mu potrzebny a w mailu na złożoną reklamacje jest informacja, że do 14 dni będzie rozpatrzenie. Dwa razy próbowałam się dodzwonić niestety nieskutecznie.

Butelki dotarły potłuczone, brak rozpatrzenia reklamacji

Butelki dotarły potłuczone, zamówienie zniszczone w 1/3. Złożyłem reklamację poprzez oficjalną stronę Browin ale nikt nie zareagował ani nie rozpatrzył do tej pory mojej reklamacji.
23 mar 2024
Pojemniki przyjechały inne niż zamawiałem. Dodatkowo paczka w środku została ,,zabezpieczona" chyba każdym śmieciem z magazynu, od poszarpanego kartonu po resztki opakowań folii po drożdżach gorzelniczych turbo.
dostałem porozbijane butelki które zamówiłem
17 lut 2024
Po 2 wędzeńach wędzarnia przestała dzialac
24 lut 2024
10 wrz 2023
Zdecydowanie nie polecam. Dostałam pomyloną paczkę, kontakt ze sklepem w sprawie wyjaśnienia sytuacji trudny. Dwa dni czekałam na jakikolwiek kontakt ze strony sklepu z informacją gdzie jest moja paczka. Musiałam sama dzwonić i dopytywać, Pan z infolini zapewnił mnie ze w czwartek dostanę swoje zamówienie. Do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji na temat paczki.
17 wrz 2023
uważniej słuchać co klient mówi, podchodzić z profesjonalizmem do zamówień oraz więcej empatii
Odpowiedź ze sklepu BROWIN
23 lis 2023
Niezmiernie jest nam przykro z zaistniałej sytuacji. Klient dzwonił kilkukrotnie zmieniając swoje zamówienia. Chcąc rozwiązać sprawę dla naszego klienta i wysłać zamówienia (kilka) za jedną opłatą wysyłkową, niestety doszło do pomyłki i nadano jedną paczkę za pobraniem. Klient raczył wówczas zadzwonić, niestety z podniesionym tonem mówiąc, że nieoznakowany pojazd podjechał pod jego posesję i go obserwują chcąc pozyskać od niego pieniądze. Próba wyjaśnienia, że jest to kurier DPD niestety nie przekonywała Pana a ponad to zaczął żądać zwrotu środków za koszty dostawy kilkukrotnie pobrane - co też prawdą nie było, dodatkowo stwierdził że zamówiony produkt ma mniejszą cenę na stronie niż on zapłacił, co było prawdą gdyż kilka dni po jego zakupie nastąpiły zmiany cen naszych produktów, ale zakup dokonany był przed ogólną zmianą. Nie chcąc jednak słuchać już bardzo nie przyzwoitych słów pracownica zwróciła klientowi środki na swoją odpowiedzialność, deklarując że w razie problemów wyłoży z własnej pensji tą że różnice. Ostatecznie otrzymaliśmy jak widać "prezent" od naszego Klienta, który teraz nie podejmuje z nami kontaktu, a po konsultacji z laboratorium i próby uratowania wina z uwagi na zły proces fermentacji, otrzymaliśmy kolejne "prezenty" jakoby drożdże nasze się nie sprawdzają - Klient rozpoczął fermentacje bez drożdży powodując wytworzenie się drożdży dzikich, które fermentują maksymalnie do 10%. Kiedy więc dołożone zostały dodatkowe drożdże po ustaniu dzikiej fermentacji, nie były one w stanie dalej fermentować. Cytat opisu laboratorium -"Analizując opis klienta wygląda na to iż w środowisku fermentacyjnym mamy namnożone drożdże dzikie oraz alkohol, co wpływa hamująco na namnożenie nowododanych drożdży."
1 cze 2023
Proszę zrealizować moje zakupy z przed 2tygodni.
29 maj 2023
Odpowiadać na mail'e i realizować zamówienia
17 maj 2023