BROWIN- Logo - Opinie

BROWIN

Opinie (1469) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6178)

Ważny od: 30 wrz 2020
BROWIN spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 mar 2023
Otrzymałem wadliwy towar, skąd więc ten komplet gwiazdek? Cóż, normalnie w zakupach internetowych nie ma nic ekscytującego: zamawiasz na stronie, płacisz przelewem czy innym Blikiem, dowozi kurier albo odbierasz w paczkomacie; ciekawiej robi się gdy przesyłka nie spełnia obiecanych parametrów. Wtedy reklamacja i pozytywna odpowiedź Biowina :-) Mogę polecić tę firmę gdyż po zaksięgowaniu wpłaty i wysłaniu paczki do klienta nie zapomina o nim

8 wrz 2023
Witam ogólnie wszystko dobrze produkty dobre 3 gwiazdki tylko dlatego że brzydko zapakowaliscie saszetki latały luźno przez wiele kilometrów w 30 litrowym wiadrze co skutkowało rozsypaniem się saszetek po całej reszcie która znajdowała się w wiadrze. Skutkuje to delikatnym niezadowoleniem bo fruzeline która zamówiłem do dżemów rozsypała się całym wiadrze. Produkt nie nadawał się do użycia.

Opinie nt. sklepu BROWIN

Kamionka - beczka z uszczelką wodną, 8 L, bohužel přišla rozbitá, nemilé překvapení. Velmi příjemná a přátelsky vstřícná byla ale reakce samotné firmy, okamžité uznání reklamace a rychlé vrácení peněz za poškozené zboží bez zbytečných průtahů. Poklona a klobouček.

-Jak narazie wszystko polecam :)

-Jak narazie przetestowałem/posmakowalem esencje w trunku to okreslam 5/5 - Drozdze X pure sa w trakcie, 2 dzień bulgoczą dobrze lecz bardzo brzydki zapach unosi sie w pomieszczeniu cos przypominajacego zgnile jajca :) - co do dostawy to ekspres również 5/5
Dzień Dobry ... Znakomity wyrób , bardzo przydatny w gospodarstwie domowym , jakość wyrobów, zarówno urządzenie jak i woreczki do niego bardzo dobrej jakości ! Jestem bardzo zadowolona z zakupu dokonanego w Państwa Firmie . Małgorzata Ch.
Kupiłam w Browin termometr kuchenny. Termometr przyszedł bardzo dobrze zapakowany. Sprawdza się świetnie. Mam jogurtównice też tej formy, jest moją dobrą przyjaciółką. Polecam.
Maszynka działa wyśmienicie, dobrze docina makaron i nie piszczy przy wałkowaniu. Bardzo dobry produkt. No i do maszynki załączona instrukcja obsługi.
Zachęcam wszystkich do skorzystania z możliwości tworzenia własnych wyrobów bo w zdrowe jedzenie=zdrowe ciało=zdrowy duch !
Wszystko ok tylko za każdym razem jak zamawiam towar to nie mam powiadomien że towar jest już spakowany i czeka na mnie.
10 mar 2024
Ļoti ātra piegāde, plašs sortiments. Būtu vēlams piedāvāt lielākus iepakojumus ar barības vielām, raugiem, korķiem.
Świetnie zapakowane. Gdyby jeszcze tylko taśma była papierowa, byłoby idealnie. Produkt pierwsza klasa.
towar zgodny z opisem, bardzo dokładne zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, szybka dostawa. Polecam
BC
Bożena C.
Marcinów
Polecam ten sklep. Widać dbałość o klienta. Szybka obsługa, towar bez zarzutu, porządnie zapakowany.
Szybka dostawa, tani zakup ,zapakowany towar bardzo bezpieczne ( szkło ).Polecam szczerze !
Dobrze zapakowana delikatna ceramika, nic się nie podłukło, foli bąbelkowej na bogato.
Kilka rzeczy dobrze spakowane i szybko przesłane. Polecam dla winiarzy i nie tylko.

Polecam i będę wracać z przyjemnością

Świetna obsługa zamówienia, produkty doskonałej jakości w bardzo dobrej cenie.
Zabezpieczenie przesyłki było doskonałe i szybko dotarło. Bardzo dziękuję!
jestem zadowolony, doskonała *( jak zwykle) jakość towaru, wzorowa dostawa
Profesjonalne podejście do klienta. Wysyłka i towar pierwsza klasa.
Bardzo sprawna dostawa. Przesyłka zgodna z zamówieniem. Polecam.
Wszystko przyszło zgodnie z zamówieniem, szybko dobrze zapakowane.