BROWIN- Logo - Opinie

BROWIN

Opinie (1540) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6337)

Ważny od: 30 wrz 2020
BROWIN spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Witam Bardzo Serdecznie . Od dawna korzystam z Państwa urządzeń i są po prostu świetne ! Jestem bardzo zadowolona z ostatniego zakupu - nowość ZESTAW - SZYNKOWAR z płaszczem wodnym - to znakomity sposób na robienie wyrobów we własnym domu .Garnek i urządzenie w jednym , to strzał w 10 kę . Mniej miejsca do przechowania , a jednocześnie pełny komplet w przygotowaniu potrawy nawet w niewielkiej kuchni .Rewelacyjne rozwiązanie , bardzo dziękuję za udany zakup Państwa urządzenia . Małgorzata .

8 wrz 2023
Witam ogólnie wszystko dobrze produkty dobre 3 gwiazdki tylko dlatego że brzydko zapakowaliscie saszetki latały luźno przez wiele kilometrów w 30 litrowym wiadrze co skutkowało rozsypaniem się saszetek po całej reszcie która znajdowała się w wiadrze. Skutkuje to delikatnym niezadowoleniem bo fruzeline która zamówiłem do dżemów rozsypała się całym wiadrze. Produkt nie nadawał się do użycia.

Opinie nt. sklepu BROWIN

1 kwi 2024
Po debiutanckiej próbie wędzenia, pomyślałam, że przydałby się wysoki, w miarę masywny ruszt, na którym można by było podwiązać wędliny i wędzić je wiszące. Zrobiłam próbę malutkich kiełbasek jalowcowych, przy jednoczesnym wedzeniu kiełbasy na "leżąco i te wiszące byłoy o stokroć smaczniejsze."
Kupiłam w Browin termometr kuchenny. Termometr przyszedł bardzo dobrze zapakowany. Sprawdza się świetnie. Mam jogurtównice też tej formy, jest moją dobrą przyjaciółką. Polecam.

Wędzarnia automatyczna

Zakup zrealizowany w 24h. Sprzęt kompletny. Wysoka jakość wykonania. Wyśmienite mieszanki przypraw. Sklep dla każdego amatora wyrobów domowych.
30 mar 2024

Kamionka 25L

Mimo, że kamionka dojechała pęknięta, szybko została wymieniona na nową. Polecam że względu na obsługę klienta i szybkie rozwiązanie problemu.
30 mar 2024

Nieszczelny słój

Słój uniwersalny 10L jest nieszczelny. Sprawa rozwiązana, firma zachowała się w sposób bardzo dobry i przysłała mi drugi taki sam egzemplarz.
Bardzo fajna stacja tylko zawyża wilgotność w pokoju o 10% sprawdziłem drugą stacją oraz pochłaniaczem wilgoci Błasik Jan.

fantastycznie

błyskawiczna realizacja zamówienia, wysyłka również. Produkty odpowiednio zabezpieczone. Pełen profesjonalizm :) !!
Świetny sklep, bardzo duży wybór produktów, ekspresowa wysyłka - i co było dla mnie ważne - za granicę. Polecam !
Bardzo dobra obsługa klienta w przypadku pomyłki w zamówieniu. Super jakość produktów.
Wysokiej jakości produkt - bardzo fajne słoiczki przyprawowe, błyskawiczna dostawa

Zadowolony z zakupu

Szczerze polecam zakupy w BROWIN. Kupiłem po raz drugi i nie zawiodłem się.
Zamówienie było szybko zrealizowane. Jestem bardzo zadowolona z zakupu
1 kwi 2024
Wszystko super. Szybka wysyłka, dobrze zapakowane. Dziękuję i polecam.

Super sklep.

Duży wybór produktów w bardzo dobrej cenie i przy szybkiej przesyłce.
JD
Janusz D.
Sigmaringen
wszystko jest OK! nic nie nalezy zmieniac, tylko tak dalej!
Bardzo szybka dostawa. Zamówione produkty bardzo dobrej jakości.
Super zabezpieczony towar podoba mi się dbałość o szczegóły.
Profesjonalizm pełen, nie widzę powodów by cokolwiek zmieniać
Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka ze sklepu. Polecam
AR
Aurelia R.