Awbike24.pl- Logo - Opinie

Awbike24.pl

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (76)

Ważny od: 23 sie 2022
Awbike24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Awbike24.pl

Zakup udany. Polecam !
Ekspresowa dostawa poniżej 24h! Staranne opakowanie. Rower po zmontowaniu, nie wymagał prawie żadnych regulacji.
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza ekspresowa dostawa spełniła Państwa oczekiwania i że rower po zmontowaniu okazał się gotowy do użytku bez większych regulacji. Dbamy o staranne opakowanie, aby nasze produkty dotarły do Państwa w idealnym stanie. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i rekomendację naszego sklepu!

Dobre ceny i wysoką jakość obsługi klienta

Dobre ceny, szybka wysyłka. Bardzo dobry kontakt e-mail.
wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że wszystko spełniło Państwa oczekiwania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub uwagi w przyszłości, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i miłe słowa!
7 lut 2024

Bardzo dobry sklep

Bardzo szybka realizacja, towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony w przesyłce i w bardzo dobrej cenie. Gorąco polecam!
11 lut 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją entuzjastyczną opinię! Cieszymy się, że nasza szybka realizacja zamówienia, zgodność towaru z opisem, odpowiednie zabezpieczenie przesyłki oraz atrakcyjna cena przyczyniły się do Twojej satysfakcji. Dla nas najważniejsze jest zapewnienie naszym klientom doskonałej jakości obsługi i produktów, dlatego bardzo doceniamy Twoje polecenie naszego sklepu. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, jesteśmy zawsze tutaj, aby Ci pomóc. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów!
Wszystko zgodnie z opisem. Spakowane świetnie, doszło bez uszczerbku. Cena konkurencyjna - gorąco polecam!
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Dziękujemy za Twoją opinię. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przesyłka dotarła bezpiecznie. Jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy się na przyszłość!
Towar zgodny z opisem. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa oraz za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie dostarczyć Państwu towar zgodny z opisem, a także spełnić Państwa oczekiwania pod względem szybkości, sprawności i atrakcyjnej ceny. Jest to dla nas bardzo ważne, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Jeśli będziemy mogli pomóc w przyszłości lub będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszego sklepu!
11 lut 2024
Szybkość realizacji zamówienia i prostota zamówienia..
11 lut 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkości realizacji zamówienia oraz prostoty procesu składania zamówienia. Naszym celem jest zapewnienie jak najbardziej wygodnego i efektywnego doświadczenia zakupowego dla naszych klientów. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub sugestie, które mogą pomóc nam jeszcze bardziej poprawić nasze usługi, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje zaufanie i polecamy się na przyszłość!
Pracownicy bardzo profesjonalni. Pomocni i cierpliwi :-)
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszych pracowników! Cieszymy się, że doświadczyli Państwo profesjonalnej obsługi oraz że nasi pracownicy okazali się pomocni i cierpliwi. Nasz zespół stara się zawsze zapewnić naszym klientom jak najlepsze wsparcie i pomoc, dlatego miło nam, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywną opinię!
Bardzo sprawna obsługa i komunikacja ze sklepem. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej obsługi i komunikacji. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić jak najbardziej sprawne i profesjonalne wsparcie dla naszych klientów. Doceniamy Twoje polecenie naszego sklepu i jesteśmy wdzięczni za Twoje zaufanie. Jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy się na przyszłość!
14 lut 2024
Krótka realizacja. Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia oraz zgodności towaru z opisem. Naszym celem jest zapewnienie jak najbardziej satysfakcjonującego doświadczenia zakupowego dla naszych klientów, dlatego bardzo doceniamy Twoje pozytywne wrażenia. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, jesteśmy zawsze tutaj, aby Cię obsłużyć. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje zaufanie i polecamy się na przyszłe zakupy!
Szybka wysyłka. Polecam 👍
Odpowiedź ze sklepu Awbike24.pl
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić szybką wysyłkę. Jest to dla nas bardzo ważne, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszego sklepu!
11 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.
8 lut 2024
11 lut 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.

Polecam zakup roweru

Rower dobrze zapakowany, świetna cena oraz bardzo dobry kontakt :) Polecam zakupy w tym sklepie!
11 lut 2024
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasze starania w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia roweru, atrakcyjnej ceny oraz dobrego kontaktu przyczyniły się do Twojej satysfakcji. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów, dlatego bardzo doceniamy Twoje polecenie naszego sklepu. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie do zakupów!