beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

Od najnowszych
Produkt godny polecenia.
Polecam, dermapen ekstra ;)
5 lut 2024

Nie polecam

Nie uważam, żeby urządzenie do mezoterapii było jakoś dużo lepsze od chińskich „podróbek” na stronach zagranicznych. Mam je już od pół roku, używam dość regularnie, mam cerę młodą i tłustą. Efekty? Zwężenie porów, ale też bez przesady. Na pewno nie warte tej ceny. Nie polecam.
5 lut 2024
30 sty 2024
24 sty 2024
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam
22 sty 2024
Polecam firmę. Miałam małą usterkę, dermapen dostałam nowy. Wszystko sprawnie i bardzo profesjonalnie załatwione. Polecam 👍❤️
22 sty 2024
zakup udany, polecam!
21 sty 2024
Dobre produkty dobre ceny
21 sty 2024
Maseczki są bardzo dobre
18 sty 2024
Depilator nie daje oczekiwanych efektów.
PK
Piotr K.
Gdańsk
17 sty 2024
Jakość
15 sty 2024
W przypadku reklamacji czas oczekiwania jest zbyt długi 14 dni. Trzeba się upominać że termin upłynął. Ważna jest w przypadku używania sprzętów systematyczność a czekając tak długo na reklamację tracimy uzyskany efekt
14 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Profesjonalna, pomocna i miła obsługa. Niestety musiałam jeden produkt reklamować ale nie zmienia to mojej opinii, ponieważ podejście do reklamacji było również na najwyższym poziomie.