beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (231) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (918)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

25 paź 2023
Te urządzenie nie nadaje się kompletnie do niczego. Nie ma nic wspólnego z wodorowym oczyszczaniem twarzy. Totalna kpina z klienta, urządzenie potrafi jedynie bardzo mocno zassać skórę, po czym skóra jest w jeszcze gorszej kondycji niż przed ,, zabiegiem".Nie oczyszcza, co nie spełnia głównego zadania, zresztą żadnego zadania ono nie spełnia. Nie dajcie się nabrać tak jak ja !!! . Opinia wystawiona przez klientkę która dokonała zakupu. Nie wiem skąd biorą się pozytywne opinie, i czy ktokolwiek może być zadowolony z zakupu, chyba panie które otrzymują w ramach promocji za darmo.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

17 mar 2024
16 mar 2024
Szybka dostawa , super kontakt. Sprzęt rewelacja, spełnia moje oczekiwania, POLECAM!
16 mar 2024

Masażer odmienił moją codzienną pielęgnację! Jestem zachwycona efektami. Wszystkie produkty były zapakowane bardzo elegancko. Produkt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.
Bardzo polecam sklep internetowy! Jestem pod wrażeniem skuteczności produktów do mezoterpii :)
Bardzo szybka dostawa! Świetne zestawienie do twarzy, włosów oraz ciała.
Złote światło fotonowe jest nowością w mojej pielęgnacji i daje bardzo dobre efekty! Odkąd go używam moja skóra jest gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna, a przede wszystkim co każdy zabieg zmniejszają mi się drobne zmarszczki.
Szybka dostawa, wspaniały kontakt. Juz po pierwszym użyciu widać efekty. Skóra jest bardziej napięta i promienna.

Produkty zakupione na stronie internetowej przeszły moje najsmielsze oczekiwania! Dermapen skuteczny i praktyczny, dokładnie tak jak w opisie. 4 światła fotonowe, niezwykle przyjemny dla mnie zabieg, bezprzewodowy, efekty widoczne już po pierwszej sesji. Polecam wszystkim!

Rewelacja

Produkty genialne. Pilecam
Druga szczoteczka jaka kupuje z tej firmy na prezent i znow trafiony. Polecam
błyskawiczna wysyłka, towar pięknie zapakowany,dobra komunikacja

Swietny produkt, wart swojej ceny! Polecam ;)

Odkąd go używam moja skóra jest gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna, a przede wszystkim co każdy zabieg zmniejszają mi się drobne zmarszczki. Swietny produkt, wart swojej ceny! Polecam ;)
9 mar 2024
Bardzo szybka obsługa, towar najwyższej jakości 🙂

Perfekcyjne zakupy perfekcyjnych produktów

Polecam ze względu na profesjonalne podejście do klienta, ekspresową realizację.
Urządzenie które kupiłam jest moim ulubionym. Sprawnie robi się zakupy. Dobrze że są filmiki jak używać damy produkt. Wszystko co kupiłam jest takie jak na stronach.