beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (237) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (915)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

23 kwi 2023
Podać na stronie rzetelną, wyczerpującą informację o procedurze zwrotu. Poprawić, zautomatyzować /generowany pod zamówieniem/ formularz zwrotu. Teraz to jest zorganizowane prymitywnie. Przecież standardy e-commerce w Polsce są wysokie a doświadczenia bogate- jest z czego czerpać a tu wszystko ręcznie, trzeba w kilku emailach wyciągać informacje a formularz to masakra. W pierwszym kontakcie z klientem obsługa zaczyna od insynuacji że chce oddać używany, otwarty produkt. To ja już nie chcę z takim sklepem mieć do czynienia.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

Nie polecam

Nie uważam, żeby urządzenie do mezoterapii było jakoś dużo lepsze od chińskich „podróbek” na stronach zagranicznych. Mam je już od pół roku, używam dość regularnie, mam cerę młodą i tłustą. Efekty? Zwężenie porów, ale też bez przesady. Na pewno nie warte tej ceny. Nie polecam.
12 lip 2023
Zamówienie przyszło już następnego dnia wiec to na plus jednak zamówione urządzenie w moim odczuciu nie przynosi żadnych efektów , używam już 3 miesiące i nie widzę żadnej różnicy. Wyrzucone pieniądze , zreszta nie małe.
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
28 wrz 2023
Rozumiemy Pani rozczarowanie brakiem efektów, jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że skuteczność takiego urządzenia może być zróżnicowana w zależności od indywidualnych reakcji organizmu. Ważne jest, aby korzystać z urządzenia zgodnie z zaleceniami i z zalecaną częstotliwością, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Staraliśmy się skontaktować z Panią, aby ocenić, czy urządzenie jest używane poprawnie, ale niestety nie udało nam się to. Czasem efekty wymagają trochę więcej czasu, dlatego warto kontynuować regularne zabiegi, a na pewno zobaczy Pani różnicę w przyszłości :)
7 gru 2023
Nie działa na usuwanie włosków, ewentualnie tylko funkcja rewitalizacji na twarz
28 maj 2023