beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

5 lut 2024

Nie polecam

Nie uważam, żeby urządzenie do mezoterapii było jakoś dużo lepsze od chińskich „podróbek” na stronach zagranicznych. Mam je już od pół roku, używam dość regularnie, mam cerę młodą i tłustą. Efekty? Zwężenie porów, ale też bez przesady. Na pewno nie warte tej ceny. Nie polecam.
7 gru 2023
Nie działa na usuwanie włosków, ewentualnie tylko funkcja rewitalizacji na twarz
4 gru 2023
12 lip 2023
Zamówienie przyszło już następnego dnia wiec to na plus jednak zamówione urządzenie w moim odczuciu nie przynosi żadnych efektów , używam już 3 miesiące i nie widzę żadnej różnicy. Wyrzucone pieniądze , zreszta nie małe.
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
28 wrz 2023
Rozumiemy Pani rozczarowanie brakiem efektów, jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że skuteczność takiego urządzenia może być zróżnicowana w zależności od indywidualnych reakcji organizmu. Ważne jest, aby korzystać z urządzenia zgodnie z zaleceniami i z zalecaną częstotliwością, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Staraliśmy się skontaktować z Panią, aby ocenić, czy urządzenie jest używane poprawnie, ale niestety nie udało nam się to. Czasem efekty wymagają trochę więcej czasu, dlatego warto kontynuować regularne zabiegi, a na pewno zobaczy Pani różnicę w przyszłości :)
6 kwi 2023
Z ogladanych filmików wynikało, ze świetny efekt daje urządzenie. Niestety mam wrazenie, ze słabą ma scieralnosc. Mam tez piling kawitacyjny i ten akurat daje fajny efekt.
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
6 kwi 2023
Pani Marto, spokojnie :) Posiada Pani urządzenie krócej niż 24 godziny więc na najlepsze efekty przyjdzie czas :) Gradacja głowic nie może być rzecz jasna mocno wyczuwalna na skórze, bo mogłaby to ją podrażnić. Wszystkie urządzenia są zaprojektowane tak, ale dawały jak najlepszy efekt.
28 maj 2023