beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (918)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

25 paź 2023
Te urządzenie nie nadaje się kompletnie do niczego. Nie ma nic wspólnego z wodorowym oczyszczaniem twarzy. Totalna kpina z klienta, urządzenie potrafi jedynie bardzo mocno zassać skórę, po czym skóra jest w jeszcze gorszej kondycji niż przed ,, zabiegiem".Nie oczyszcza, co nie spełnia głównego zadania, zresztą żadnego zadania ono nie spełnia. Nie dajcie się nabrać tak jak ja !!! . Opinia wystawiona przez klientkę która dokonała zakupu. Nie wiem skąd biorą się pozytywne opinie, i czy ktokolwiek może być zadowolony z zakupu, chyba panie które otrzymują w ramach promocji za darmo.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

29 gru 2023
B boster pro super jakość i wykonanie 👍👍 Jak i massager do ciała extra jestem mega zadowolona 👍👍 Lecz jestem trochę rozczarowana przesyłką gdyż na stronie pisze że jeżeli złożysz zamówienie do 15 to wysyłka idzie 24 godz do mnie niestety szła aż tydzień 😔
18 sty 2024
Depilator nie daje oczekiwanych efektów.
4 cze 2023
Urządzenie nie nadaje się do włosów, które są choćby lekko zniszczone, rozdwojone. Po prostu wyrywa włosy i jest to bolesne. Nie wiem, czy będą rosły nowe, bo używam dopiero od dwóch miesięcy, na razie nowych włosków brak. Musiałam wymyśleć sposób, by włosów nie czesać, bo sprawiało mi to ogromny dyskomfort.
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
28 wrz 2023
Rozumiemy Pani frustrację związana z urządzeniem. Chcielibyśmy podkreślić, że przed użyciem urządzenia bardzo ważne jest dokładne rozczesanie włosów tradycyjną szczotką, a sam zabieg urządzeniem powinien być wykonywany wolno i dokładnie - włosy powinny być wolno przeczesywane urządzeniem na całej ich długości. Dodatkowo, nie powinny być nałożone żadne kosmetyki na włosy, aby uniknąć ich zaplątania, co może być przyczyną dyskomfortu. Również chcielibyśmy podkreślić, że urządzenie działa długofalowo, a efekty mogą być widoczne dopiero po wielu miesiącach stosowania, w trzeciej fazie terapii LLLT, która przypada na 6-9 miesięc stosowania. Próbowaliśmy się skontaktować z Panią w celu wyjaśnienia tych kwestii, ale niestety nie udało nam się nawiązać kontaktu. Jeśli ma Pani jakieś dodatkowe pytania lub potrzebuje wsparcia w korzystaniu z urządzenia, prosimy o kontakt
4 lis 2023