beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

29 gru 2023
B boster pro super jakość i wykonanie 👍👍 Jak i massager do ciała extra jestem mega zadowolona 👍👍 Lecz jestem trochę rozczarowana przesyłką gdyż na stronie pisze że jeżeli złożysz zamówienie do 15 to wysyłka idzie 24 godz do mnie niestety szła aż tydzień 😔
18 sty 2024
Depilator nie daje oczekiwanych efektów.
4 lis 2023
4 cze 2023
Urządzenie nie nadaje się do włosów, które są choćby lekko zniszczone, rozdwojone. Po prostu wyrywa włosy i jest to bolesne. Nie wiem, czy będą rosły nowe, bo używam dopiero od dwóch miesięcy, na razie nowych włosków brak. Musiałam wymyśleć sposób, by włosów nie czesać, bo sprawiało mi to ogromny dyskomfort.
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
28 wrz 2023
Rozumiemy Pani frustrację związana z urządzeniem. Chcielibyśmy podkreślić, że przed użyciem urządzenia bardzo ważne jest dokładne rozczesanie włosów tradycyjną szczotką, a sam zabieg urządzeniem powinien być wykonywany wolno i dokładnie - włosy powinny być wolno przeczesywane urządzeniem na całej ich długości. Dodatkowo, nie powinny być nałożone żadne kosmetyki na włosy, aby uniknąć ich zaplątania, co może być przyczyną dyskomfortu. Również chcielibyśmy podkreślić, że urządzenie działa długofalowo, a efekty mogą być widoczne dopiero po wielu miesiącach stosowania, w trzeciej fazie terapii LLLT, która przypada na 6-9 miesięc stosowania. Próbowaliśmy się skontaktować z Panią w celu wyjaśnienia tych kwestii, ale niestety nie udało nam się nawiązać kontaktu. Jeśli ma Pani jakieś dodatkowe pytania lub potrzebuje wsparcia w korzystaniu z urządzenia, prosimy o kontakt
11 kwi 2023
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
4 lip 2023
Bardzo nam przykro, że tylko w niewielkim stopniu spełniliśmy Pani oczekiwania. Kilkukrotnie próbowaliśmy się kontaktować w tej sprawie, aby dowiedzieć się, w czym dokładnie leży problem, jednak niestety bez skutku. Wobec tego prosimy o kontakt z Pani z strony i na pewno uda nam się dojść do porozumienia