beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (235) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (912)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

23 kwi 2023
Podać na stronie rzetelną, wyczerpującą informację o procedurze zwrotu. Poprawić, zautomatyzować /generowany pod zamówieniem/ formularz zwrotu. Teraz to jest zorganizowane prymitywnie. Przecież standardy e-commerce w Polsce są wysokie a doświadczenia bogate- jest z czego czerpać a tu wszystko ręcznie, trzeba w kilku emailach wyciągać informacje a formularz to masakra. W pierwszym kontakcie z klientem obsługa zaczyna od insynuacji że chce oddać używany, otwarty produkt. To ja już nie chcę z takim sklepem mieć do czynienia.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

Sklep na piątkę z plusem:)

Obsługa zakupu bez zarzutu. Dostawa już drugiego dnia od zamówienia. Natychmiastowe odpowiedzi na pytania zadawane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Najwyższa ocena dla sklepu:) Co do zakupionego urządzenia niestety nie mogę się jeszcze wypowiedzieć gdyż jeszcze go nie użyłam. Czekam na przerwę w treningach, bo jest to konieczne aby wykonać zabieg. Serdecznie pozdrawiam. Monika
Szybka dostawa, przemiła obsługa telefoniczna na infolinii. Mega produkty. Wady nie działa niestety masażer soniczny do mycia twarzy który zakupiłam w promocji. Nie ładuje się

Jestem pod wrażeniem!

Jako osoba, która zawsze szuka szybkich i skutecznych rozwiązań do pielęgnacji, jestem pod wrażeniem Prestige Tri-Action.
profesjonalny sprzęt, łatwość obsługi, czytelne instrukcje, przede wszystkim niesamowite działanie!!!
23 mar 2024
Urządzenia są świetne !!!! Mam ich już kilka i jeszcze kupię następne
Bardzo szybka wysyłka i rabat, co prawda niewielki, ale zawsze.
Produkt zgodny z opisem. POLECAM

Szybko dostałam przesyłkę .

Szybko dostałam przesyłkę .
Wszystko super ;)
Więcej rabatów.