beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

22 sty 2024
Polecam firmę. Miałam małą usterkę, dermapen dostałam nowy. Wszystko sprawnie i bardzo profesjonalnie załatwione. Polecam 👍❤️
24 sty 2024
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam
Polecam, dermapen ekstra ;)
Produkt godny polecenia.
Warszawa
3 lut 2024
30 sty 2024
14 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Profesjonalna, pomocna i miła obsługa. Niestety musiałam jeden produkt reklamować ale nie zmienia to mojej opinii, ponieważ podejście do reklamacji było również na najwyższym poziomie.
29 gru 2023

Super produkty, szybka dostawa

Urządzenia się super sprawdzają a zamówienie szybciej chyba nie mogło być - zamówione w piątek popołudniu, wysłane tego samego dnia i w poniedziałek już miałam paczkę. Polecam każdemu
25 gru 2023
Witam, to moje drugie urządzenie od Beautifly z czystym sumieniem polecam!!!
27 gru 2023
Sprzęt jest bardzo skuteczny, faktycznie oczyszcza skórę twarzy
MG
28 gru 2023