perfekt-lazienka.pl

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (106)

Ważny od: 8 wrz 2022
perfekt-lazienka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 lis 2023
Na plus - bardzo szybka dostawa - 50 h od złożenia zamówienia i najniższa cena na rynku. Na minus - kontakt ze sklepem - nikt nie odbiera telefonu, czat nie działa. E-mail informujący o przesyłce wieje grozą - ostrzeżenia i nakazy na czerwono, wymienione 3 firmy przewozowe, które potencjalnie mogą dostarczyć zamówiony towar, a dostarcza jeszcze inna firma. Mój e-mail z prośbą o wyjaśnienia wraca z informacją, że nie może być dostarczony, a potem jednak przychodzi odpowiedź, z informacjami sprzecznymi do tych z pierwszego maila.

29 cze 2023
Od pięciu dni czekam na zwrot gotówki za niezrealizowane zamówienie. W zawiadomieniu użyto zwrotu "przelew natychmiastowy" a po kontakcie ze sklepem otrzymałam lakoniczną odpowiedz, że zlecenie przekazano operatorowi. Poza tym kilkakrotnie próbowałam się skontaktować telefonicznie ze sklepem, niestety telefon kontaktowy nie odpowiada. Moim zdaniem bardzo mało wiarygodni.

Opinie nt. sklepu perfekt-lazienka.pl

14 lis 2023

Plusy i minusy

28 sie 2023
Zamówienie zrealizowane profesjonalnie. Produkt dobry. Dopiero zainstalowany. Poczekam trochę i zobaczymy jak się sprawdzi.
28 wrz 2023
Dzień dobry, nasz sklep dokłada wszelkich starań aby dostarczany towar, był zgodny z zamówieniem i bezpiecznie dotarł do Klienta. Dziękujemy za pozytywną opinię :))
29 lis 2023
Nie mam uwag. Kontakt z klientem łatwy, otrzymałam wszystkie interesujące mnie informacje.
3 sty 2024
Zakup piecyka Beretta to strzał w dziesiątkę. Towar dotarł szybko i w całości polecam
4 cze 2023
Polecam sklep bardzo szybka wysyłka dobry wybór produktów przy konkurencyjnych cenach
28 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za tak miłą opinię. Staramy się utrzymać wysoki poziom obsługi Klienta, jak i konkurencyjnych cen. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu. Pozdrawiamy :)
6 wrz 2023
Paczka profesjonalnie zapakowanie dotarła w stanie idealnym. Polecam
28 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Niezmiernie nam miło oraz cieszymy się, że przesyłka dotarła w stanie idealnym. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka była zabezpieczona odpowiednio. Pozdrawiamy :)
21 lis 2023
Wszystko w zasadzie Ok 👍 tylko problem z dodzwonieniem się 😊
2 wrz 2023

Dozownik do mydła kfa armatura

Szybka realizacja zamówienia - przed zadeklarowanym czasem
28 wrz 2023
Dzień dobry, staramy się aby każda przesyłka była dostarczona na czas. Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy :)
16 lis 2023

Polecam Perfekt Łazienka

Realizacja zamówienia bez zastrzeżeń. Polecam
6 paź 2023
Towar zgodny z zamówieniem, bez uwag
9 lis 2023
Dziękujemy :)
4 wrz 2023
Wszystko zgodnie z zamówieniem.
28 wrz 2023
Dziękujemy uprzejmie za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie :)
22 lis 2023
szybko i profesjonalnie
23 sie 2023
Bardzo miła obsługa
28 wrz 2023
Dziękujemy uprzejmie, za docenienie naszej pracy. Staramy się aby każdy Klient był zadowolony z zakupów, jak i obsługi.
27 paź 2023
szybki i sprawnie
9 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie dotarło na czas. :)
21 cze 2023
Oki super