medisleeplife.pl

Opinie (185) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (185)

Ważny od: 15 lis 2023
medisleeplife.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Szybki zakup, towar zgodny z opisem na stronie, ekspresowa wysyłka; poduszka termoplastyczna kupiona na prezent - a obdarowana osoba bardzo zadowolona z prezentu :)

17 lis 2023
poduszka za mała , za twarda, za droga.
AT

w trakcie sprawdzania
Odstająca opaska.
Odpowiedź ze sklepu medisleeplife.pl
2 godziny temu
Bardzo przepraszamy, że zakupiony produkt nie spełnia swojej roli. Nas zespół dołoży wszelkich starań aby rozwiązać problem. Pozdrawiamy
AT
Andrzej T.
Dziekanów Polski
17 lis 2023
poduszka za mała , za twarda, za droga.
Odpowiedź ze sklepu medisleeplife.pl
Dzień dobry panie Andrzeju. Bardzo nam przykro że nie spełniliśmy Pana wymagań. Co do wielkości poduszki jest ona opisana w ofercie więc nie powinno to być zaskoczeniem. Jeśli poduszka w Pana odczuciu jest za twarda oczywiście przysługuje panu 30 dni na zwrot z czego widzę że pan skorzystał. Jeśli chodzi o cenę wynika ona z wysokiego kosztu produkcji, ponieważ korzystamy z materiałów wysokiej jakości które siłą rzeczy są drogie, to wpływa finalnie na końcowy koszt produktu. Naszym zdaniem jeżeli chcemy dobrze spać jest to warte zainwestowania w dobrej jakości poduszkę ponieważ śpiąc spędzamy 1/3 naszego życia Pozdrawiam i życzę miłego dnia