medisleeplife.pl

Opinie (185) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (185)

Ważny od: 15 lis 2023
medisleeplife.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Szybki zakup, towar zgodny z opisem na stronie, ekspresowa wysyłka; poduszka termoplastyczna kupiona na prezent - a obdarowana osoba bardzo zadowolona z prezentu :)

17 lis 2023
poduszka za mała , za twarda, za droga.
AT
Andrzej T.
Dziekanów Polski

Opinie nt. sklepu medisleeplife.pl

AT
Andrzej T.
Dziekanów Polski
17 lis 2023
poduszka za mała , za twarda, za droga.
Odpowiedź ze sklepu medisleeplife.pl
Dzień dobry panie Andrzeju. Bardzo nam przykro że nie spełniliśmy Pana wymagań. Co do wielkości poduszki jest ona opisana w ofercie więc nie powinno to być zaskoczeniem. Jeśli poduszka w Pana odczuciu jest za twarda oczywiście przysługuje panu 30 dni na zwrot z czego widzę że pan skorzystał. Jeśli chodzi o cenę wynika ona z wysokiego kosztu produkcji, ponieważ korzystamy z materiałów wysokiej jakości które siłą rzeczy są drogie, to wpływa finalnie na końcowy koszt produktu. Naszym zdaniem jeżeli chcemy dobrze spać jest to warte zainwestowania w dobrej jakości poduszkę ponieważ śpiąc spędzamy 1/3 naszego życia Pozdrawiam i życzę miłego dnia