verdelove.pl- Logo - Opinie

verdelove.pl

Opinie (440) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1222)

Ważny od: 25 mar 2022
verdelove.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
nie dawałam wiary w działanie seborh, ale miałam serio ogromny problem ze skóra głowy, bo miałam swędzenie, łuszczenie się skóry, sebum lało się potokami, pojawiały się plamy a nawet i pryszcze na skórze.. zaczęłam od kupna seborh. na łojotokowe zapalenie skóry czytałam, że jest spoko u jednej influ. zapłaciłam, przetestowałam i.. i'm in shock. jest poprawa i to od pierwszego mycia czułam mniejsze objawy łzs. szampon jest zielonkawy i wygląda tak se, płyn jest bezbarwny i nie tłuści włosów. nakładam go na noc i powiedzialabym, że trochę daje rano efekt jakby się pryskało włosy lakierem ;pppp emulsja jest cięższa i rano to jest mus by umyć skórę głowy. tak czy inaczej polecam, bo realnie jest ogromna poprawa w uspokajaniu objawów łzs.

Poprawcie stronę, często nie puszcza płatności i trzeba wracać x razy i robić to samo od początku, mimo, że zamawiam u Was od miesięcy to samo to przez pomyłkę zamówiłam inny krem bp stronę ciągle cofa przy płatności. Nie mam z innymi stronami takiego problemu, ewidentnie problem przy google pay..

Opinie nt. sklepu verdelove.pl

Odpowiedź ze sklepu verdelove.pl
Dziękujemy za opinię. Przykro nam słyszeć, że napotkałaś trudności podczas procesu płatności, zwłaszcza korzystając z Google Pay. Rozumiemy, jak frustrujące może być wielokrotne powtarzanie tej samej czynności podczas dokonywania zakupu. Już zleciłam naszemu zespołowi technicznemu sprawdzenie i rozwiązanie tej kwestii. Pozdrawiam, Karolina z Verdelove.pl
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu verdelove.pl
Przykro nam słyszeć o trudnościach związanych z dostawą przesyłki. Chcielibyśmy wyjaśnić, że zasady doręczenia przesyłek przez firmę DPD uległy zmianie i obecnie, po jednej próbie doręczenia do domu, przesyłka jest przenoszona do najbliższego punktu odbioru. Rozumiemy, że to może nie być wygodne dla wszystkich naszych klientów, zwłaszcza podczas choroby. Mimo że nie mamy bezpośredniego wpływu na politykę przewoźników, zawsze staramy się wspierać naszych klientów w rozwiązywaniu tego rodzaju problemów. Proponujemy skorzystanie z opcji InPost, które również oferują możliwość doręczenia do domu.
8 lip 2023
Od wtorku nie dostałam żadnej informacji na temat zakupu.
Odpowiedź ze sklepu verdelove.pl
Szanowna Pani, podała Pani w zamówieniu nieprawidłowy numer telefonu. Kontaktowaliśmy się dwukrotnie mailowo dnia 04.07.2023 oraz 07.07.2023 - na żadną z wiadomości nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Nie mogliśmy się skontaktować telefonicznie, bo podany w zamówieniu numer był nieprawidłowy. Podczas kolejnych zakupów proszę zwrócić uwagę na podanie prawidłowych danych. Pozdrawiamy :)