verdelove.pl- Logo - Opinie

verdelove.pl

Opinie (428) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1325)

Kosmetyków acnerose używam od ok 3miesięcy , dzięki czemu odstawiłam cały stos innych preparatów, z pomocą których próbowalam walczyć z trądzikiem różowatym. Szczerze mówiąc naprawde myślałam, że te kosmetyki to jakieś oszustwo, ale bylam tak zrezygnowana coraz bardziej zaogniającym się stanem skóry, że bylo mi już wszystko jedno. I tak się cieszę, że zaczęłam używać linii acnerose!!! W 3miesiące moja akóra twarzy w końcu jest bez bolących krost, a tak zdrowego kolorytu skóry nie mialam od dobrych 10lat!!! Oczywiście, czasem coś wyskoczy na zasadzie zaskórnika zamkniętego, ale morning cream radzi sobie z tym rewelacyjnie.

Poprawcie stronę, często nie puszcza płatności i trzeba wracać x razy i robić to samo od początku, mimo, że zamawiam u Was od miesięcy to samo to przez pomyłkę zamówiłam inny krem bp stronę ciągle cofa przy płatności. Nie mam z innymi stronami takiego problemu, ewidentnie problem przy google pay..

Opinie nt. sklepu verdelove.pl

13 lip 2024
Szybka dostawa poprzez firmę in-post. Poprzednio była porażka, zamówienie szło 12 dni dziękuję firmie DPD
Zyskałam kolejny sklep, który jest warty zakupów. Dziękuję za kody rabatowe po zakupie <3
27 cze 2024
Znakomicie zrealizowana transakcja oraz super szybka dostawa. Gratuluję! Andrzej Pniewski
obsluga bardzo mila,dostawa szybka a co najwazniejsze ze kosmetyki pomagaja
9 lip 2024
kolejny raz dotarła do mnie paczucha pełna samych dobroci :)
wszystko pięknie dostarczone :)
12 lip 2024
Polecam szybka dostawa