verdelove.pl- Logo - Opinie

verdelove.pl

Opinie (435) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1213)

Ważny od: 25 mar 2022
verdelove.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
nie dawałam wiary w działanie seborh, ale miałam serio ogromny problem ze skóra głowy, bo miałam swędzenie, łuszczenie się skóry, sebum lało się potokami, pojawiały się plamy a nawet i pryszcze na skórze.. zaczęłam od kupna seborh. na łojotokowe zapalenie skóry czytałam, że jest spoko u jednej influ. zapłaciłam, przetestowałam i.. i'm in shock. jest poprawa i to od pierwszego mycia czułam mniejsze objawy łzs. szampon jest zielonkawy i wygląda tak se, płyn jest bezbarwny i nie tłuści włosów. nakładam go na noc i powiedzialabym, że trochę daje rano efekt jakby się pryskało włosy lakierem ;pppp emulsja jest cięższa i rano to jest mus by umyć skórę głowy. tak czy inaczej polecam, bo realnie jest ogromna poprawa w uspokajaniu objawów łzs.

Poprawcie stronę, często nie puszcza płatności i trzeba wracać x razy i robić to samo od początku, mimo, że zamawiam u Was od miesięcy to samo to przez pomyłkę zamówiłam inny krem bp stronę ciągle cofa przy płatności. Nie mam z innymi stronami takiego problemu, ewidentnie problem przy google pay..

Opinie nt. sklepu verdelove.pl

używam parę dni ,moja skóra nabrała blasku ,swiezego wyglądu.Krem na dzień jest delikatny jak mus cera po nim msm wrażenie że wygląda świeżo,pasta na noc ma tłustą i ciężką konsystencję ale po kilku minutach sie wchłania.....mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej i tym razem wezmę cały zestaw .

Rewelacja!!!

Jestem bardzo zadowolona, po pierwszym razie już była widoczna poprawa. Po kilku zastosowaniach rumień zniknął, a przy nim wszystkie krosty i zaczerwienia. Polecam gorąco!
obydwa zamówienia przebiegły szybko i sprawnie. na plus fajne podejście ekologiczne do opakowań. bardzo mi się podoba zamawianie tutaj.
Bardzo szybka dostawa, dobry kontakt ze sklepem. Co do samego działania produktu nie mogę się wypowiedzieć. Za krótko go stosuję
moje pierwsze zamowienie w tym sklepie, pierwszy raz kupiłam te serum i z każdego aspektu jestem zadowolona
Na ten moment muszę przyznać, że wszystko przebiegło sprawnie i szybko :) Pierwszy raz tutaj zamawiałam.
prędzej kupowałam gdzie indziej ale będę już tutaj ze względu na zniżki :)
Zamówienie i cały proces prosty i szybko do mnie dostarczono dermo.
sklep oczywiście do polecenia bo czułam się zaopiekowana :)
same pozytywne doświadczenia mam związane z tym sklepem :)
nie miałem żadnego problemu z zakupem i dostawą, polecam
Szybka dostawa,solidne opakowanie,bardzo dobry produkt
moje zakupy dotarły całe i bezpieczne. wrócę na pewno.
Szybka dostawa,produkty starannie zapakowane.
zgłasza się tutaj zadowolona klientka ✋
Jest polecanko :)
ogólnie to spoko.