verdelove.pl- Logo - Opinie

verdelove.pl

Opinie (448) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1141)

Ważny od: 25 mar 2022
verdelove.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
nie dawałam wiary w działanie seborh, ale miałam serio ogromny problem ze skóra głowy, bo miałam swędzenie, łuszczenie się skóry, sebum lało się potokami, pojawiały się plamy a nawet i pryszcze na skórze.. zaczęłam od kupna seborh. na łojotokowe zapalenie skóry czytałam, że jest spoko u jednej influ. zapłaciłam, przetestowałam i.. i'm in shock. jest poprawa i to od pierwszego mycia czułam mniejsze objawy łzs. szampon jest zielonkawy i wygląda tak se, płyn jest bezbarwny i nie tłuści włosów. nakładam go na noc i powiedzialabym, że trochę daje rano efekt jakby się pryskało włosy lakierem ;pppp emulsja jest cięższa i rano to jest mus by umyć skórę głowy. tak czy inaczej polecam, bo realnie jest ogromna poprawa w uspokajaniu objawów łzs.

14 kwi 2023
Zgodnie z sugestią producenta zamówiłem komplet kosmetyków; szampon, emulsję oraz lotion. Po dostarczeniu kosmetyków okazało się że żaden z wymienionych produktów nie posiada informacji w języku polskim co jest sprzeczne z polskim prawem. Informacja w języku angielskim (jedyna na opakowaniu) zarówno dla emulsji jak i lotion jest identyczna, co biorąc pod uwagę, że oba płyny są identyczne w swej konsystencji, barwie oraz zapachu, nie powinno dziwić. Niestety wskazuje to na świadome oszustwo producenta i/lub sprzedawcy, który sprzedaję ten sam produkt pod dwoma różnymi nazwami, naciągając klientów.

Opinie nt. sklepu verdelove.pl

Nie pomógł mi żaden dermatolog, nie pomogły żadne apteczne szampony. Sama wyszukałam ten produkt i jest bardzo dobry. Po dwóch użyciach zminimalizował łupież prawie do zera, ustało swędzenie. Teraz stosuje go na przemian z szamponem anwen.
Nigdy nie spotkałam się z problemami zamawiając tutaj... Wszystko od A do Z załatwione super.
9 lut 2024
generalnie sklep jest świetny :D zamawiam notorycznie i ani razu żadnego problemu nie było.
Skuteczne produkty, szybka realizacja zamówienia i wysyłki. Polecam
9 lut 2024
kupiłam tutaj i na prawdę jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie
4 lut 2024
jestem zadowolona, otrzymałam kod promocyjny. Dostawa szybko
13 lut 2024
fantastycznie wszystko u mnie się sprawdza co tutaj kupuję
Dobre produkty, szybka realizacja zamówienia.
Pisząc krótko polecam :D
Sklep wart zakupów :)