verdelove.pl- Logo - Opinie

verdelove.pl

Opinie (440) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1222)

Ważny od: 25 mar 2022
verdelove.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
nie dawałam wiary w działanie seborh, ale miałam serio ogromny problem ze skóra głowy, bo miałam swędzenie, łuszczenie się skóry, sebum lało się potokami, pojawiały się plamy a nawet i pryszcze na skórze.. zaczęłam od kupna seborh. na łojotokowe zapalenie skóry czytałam, że jest spoko u jednej influ. zapłaciłam, przetestowałam i.. i'm in shock. jest poprawa i to od pierwszego mycia czułam mniejsze objawy łzs. szampon jest zielonkawy i wygląda tak se, płyn jest bezbarwny i nie tłuści włosów. nakładam go na noc i powiedzialabym, że trochę daje rano efekt jakby się pryskało włosy lakierem ;pppp emulsja jest cięższa i rano to jest mus by umyć skórę głowy. tak czy inaczej polecam, bo realnie jest ogromna poprawa w uspokajaniu objawów łzs.

Poprawcie stronę, często nie puszcza płatności i trzeba wracać x razy i robić to samo od początku, mimo, że zamawiam u Was od miesięcy to samo to przez pomyłkę zamówiłam inny krem bp stronę ciągle cofa przy płatności. Nie mam z innymi stronami takiego problemu, ewidentnie problem przy google pay..

Opinie nt. sklepu verdelove.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry