GardenHome.pl

Opinie (652) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (652)

Ważny od: 5 paź 2023
GardenHome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiłem wkrętarkę akumulatorową z udarem cena 219 złotych a do tego jeszcze dwa akumulatory, ładowarka i inne super dodatki, za taką cenę wiele innych wkrętarek byłoby z jednym akumulatorem lub bez, a o dodatkach nawet mowy nie ma. Jak dla mnie jest super. Później trafiłem na reklamę firmy w której była reklamowana akumulatorowa piła łańcuchowa za 378 złotych. I znowu super zestaw, dwa akumulatory, ładowarka, dwie prowadnice, dwa łańcuchy plus dodatki. I znowu porównanie wypada na korzyść tego zakupu a nie innych marek droższych i uboższych w zestawach lub od Chińczyka. Wszystkim zainteresowanym polecam tę Firmę i ich produkty. Ja będę ich obserwował nadal i polował na okazję ;-)

22 lis 2023
Zamawiajac choinkę miałam nadzieję że przynajmniej w 80% będzie podobna do zdjęcia niestety w żadnym procencie nie jest podobna

Opinie nt. sklepu GardenHome.pl

27 kwi 2024
Bardzo fajne , lekkie mebelki. Trochę różnią się kolorystycznie wykończenia nóg i szyba nie orzylega dobrze do stolika, ale za taką cenę nie ma co narzekać.
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie na zakupy! :)

Huśtawka

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Kontakt z klientem też OK .Huśtawka "bocianie gniazdo" bardzo podoba się wnuczce. Polecam zakupy w tym sklepie.
AB
Anna B.
Słupsk
Sprawnie i profesjonalnie. Urządzenie przerosło moje oczekiwania. Aż trudno uwierzyć, że tak długo męczyłam się zwykłą piłą ręczną. Polecam
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
bardzo fajna jakość i atrakcyjna cena ;-) towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu.Polecam gorąco.Bardzo szyba realizacja.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Towar zgodny z opisem zdjęciem, informacje email-owo czytelne, wiadomo gdzie jest paczka i kiedy będzie dostarczona. Polecam
WR
Wojciech R.
Bydgoszcz
Zamówione w niedzielę przy kawce i w wtorek przed majówką na miejscu!Expres!!!Mają bardzo dobrą firmę kurierską.Polecam
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Jestem zadowolona z zakupu i polecam tę firmę warto zrobić u was zakupy. Sprawnie i szybko otrzymałam zakupiony towar.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Narożnik i jak i stół wykonany estetycznie wygląda na solidny łatwy w montażu, za te pieniądze warto naprawdę,
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Paczka przyszła expresowo, dobrze zabezpieczona. Zestaw bardzo fajny, jak za tą cenę to jest solidny. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Jest jedna wątpliwość w sprawie wysyłki w 24h ale na pie4lewszy raz nie będe sie czepiał Pozytyw
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Podoba mi się szybka i sprawna dostawa towaru oraz bardzo ładny zestaw mebli ogrodowych
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Sprzęt testowałem jest cichy lekki nie ma co dobry zakup na działce się dobrze spisuje
25 kwi 2024

Wszystko super

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Urządzenie sprawne mąż zadowolony. Polecam.
4 maj 2024
Błyskawiczna dostawa,przedmiot zgodny z opisem. Żadnych problemóz z zakupem
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Ocena 11/10 Szybko-sprawnie-przyjemnie. Polecam, bardzo solidna firma.

Fotele wiszące

Zamówione produkty zgodne z opisem, zapakowane dobrze, dostawa na czas
28 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja, blyskawiczna dostawą. Wszystko ok. Polecam!
30 kwi 2024
Wszystko ok. Responsywność na maile. Szybkie dostarczenie.
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Szybka dostawa dobrego sprzętu. Czego chciec wiecej?!
Odpowiedź ze sklepu GardenHome.pl
Produkt bardzo ładny, zgodny z opisem i dobra cena