porcelanaonline.pl- Logo - Opinie

porcelanaonline.pl

Opinie (164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1110)

Ważny od: 14 cze 2017
porcelanaonline.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko przygotowane zamowienie. Grzeczna Pani zadzwonila, ze nie moga skompletowac calego zamowienia i jeszcze tego dnia otrzymalam zwrot pieniędzy za przedmioty, ktore byly niedostepne. Mimo tego jestem zadowolona z obsługi.

16 gru 2023
Pomylone zamówienie. Wysłany nie ten kubek który został kupiony. Gdyby nie zbliżające się święta złożyłabym reklamacje. Niestety kubek był zamówiony na prezent a w przypadku odesłania błędnego mogłabym przed świętami nie doczekać się właściwego zakupu

Opinie nt. sklepu porcelanaonline.pl

16 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu porcelanaonline.pl
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy ... wielka szkoda,że nie zgłosiła nam Pani pomyłki - wysłalibyśmy właściwy kubeczek i na pewno doszedłby przed Świętami... Jeszcze raz przepraszamy za niedogodność i życzymy Spokojnych Świąt :-)
30 paź 2023
zamówienie nie zostało jeszcze dostarczone . Brak też informacji o dacie dostawy lub o przyczynach ew. opóżnienia. Opinię można wydać dopiero jak towar dostarczony.
2 lis 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu nieporozumienia. Jeden z zamówionych przez Panią produktów miał wydłużony termin realizacji- informacja o terminie była podana w koszyku przed potwierdzeniem zamówienia. Wysłaliśmy również powiadomienie o kompletacji zamówienia z terminem realizacji. Miło nam poinformować, że zgodnie z informacją podaną przy produkcie w koszyku , jak i w mailu, paczka została do Pani wysłana 31 października i w dniu dzisiejszym powinna zostać doręczona przez DHL. Pozdrawiamy serdecznie :-) Porcelanaonline.pl
9 paź 2023

Od tygodnia przesyłka w przygotowaniu i ja mam oceniać sklep?

Od tygodnia przesyłka w przygotowaniu, żadnych aktualizacji, przewidywanego czasu wysyłki. Słabe i jeszcze pytanie o opinię to już całkowity brak synchronizacji
2 lis 2023
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za opinię. Jeden z zamówionych przez Pana produktów miał wydłużony termin realizacji- informacja o terminie była podana w koszyku przed potwierdzeniem zamówienia. Wysłaliśmy również powiadomienie o kompletacji zamówienia z terminem realizacji. Zamówienie zostało doręczone w podanym terminie. Bardzo nam przykro z powodu nieporozumienia - staramy się dopracowywać funkcjonalność w naszym sklepie tak aby informacje o dostępności i terminie realizacji były jak najbardziej czytelne dla naszych klientów. Pozdrawiamy serdecznie :-) Porcelanaonline.pl