porcelanaonline.pl- Logo - Opinie

porcelanaonline.pl

Opinie (164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1110)

Ważny od: 14 cze 2017
porcelanaonline.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybko przygotowane zamowienie. Grzeczna Pani zadzwonila, ze nie moga skompletowac calego zamowienia i jeszcze tego dnia otrzymalam zwrot pieniędzy za przedmioty, ktore byly niedostepne. Mimo tego jestem zadowolona z obsługi.

16 gru 2023
Pomylone zamówienie. Wysłany nie ten kubek który został kupiony. Gdyby nie zbliżające się święta złożyłabym reklamacje. Niestety kubek był zamówiony na prezent a w przypadku odesłania błędnego mogłabym przed świętami nie doczekać się właściwego zakupu

Opinie nt. sklepu porcelanaonline.pl

19 paź 2023
Masakryczne zapakowanie filizanek
Odpowiedź ze sklepu porcelanaonline.pl
2 lis 2023
Dzień dobry, filiżanki Rosenthal Sanssouci Gold są fabrycznie pakowane po 6 sztuk i nie są to pudła prezentowe. Przy zamówieniu pojedynczych sztuk są one przepakowywane w naszym magazynie w mniejsze kartoniki. Na życzenie klienta pakujemy "na prezent" jednak przy Pani zamówieniu nie było takiej dyspozycji, tak więc filiżanki zostały wysłane w pudełkach pakowych (nowych) i dobrze zabezpieczonych. Bardzo nam przykro z powodu nieporozumienia. W razie pytań zapraszamy do kontaku. Pozdrawiamy serdecznie :-)
30 maj 2023