torebki-skorzane.pl- Logo - Opinie

torebki-skorzane.pl

Opinie (1276) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3187)

Ważny od: 26 lis 2021
torebki-skorzane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 maj 2023
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez sklep. Zakupiłem tam niedawno skórzane torby dla mojej żony i córki, które okazały się być świetnej jakości. Obsługa klienta była przyjazna, profesjonalna i bardzo pomocna. Produkty dostarczone na czas, a proces zakupu był przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Ceny są konkurencyjne, ale jakość produktów znacznie przewyższa ich koszt. Polecam.

Przede wszystkim odbierajcie telefony! Dział obsługi klienta od kilku dni nie odbiera, właściciel nie odbiera. Brawo! Nie uprzedzacie, że zamówiony rozmiar was w ogóle nie interesuje. Kilka dni po zamówieniu i opłaceniu przysyłacie sms z pytaniem o rozmiary. Nigdzie nie ma takiej informacji przy zakupie, ani w mailach potwierdzających zamówienie, że nagle trzeba będzie wam podawać dokładne wymiary. Podajcie tabele wymiarów na stronie.

Opinie nt. sklepu torebki-skorzane.pl

20 kwi 2024
torebka dobra- pakowna- praktyczna- dobrze zorganizuje rzeczy- materiał wystarczająco sztywny- tylko pasek na plecak za krótki i mog)a przyjść zapakowana innaczej by nie była pomięta- ale po czasie sie rozprostowywuje
Fajnie zaprojektowany plecaczek, wielofunkcyjny, bo może też być torebką. Starannie wykonany. Może mógłby być trochę lżejszy (cieńszy materiał?).
3 maj 2024

torebka

Torebka bardzo ładna ale ma silny, niezbyt miły zapach (stęchlizna?). To nie tylko zapach skóry. Na razie wietrzę na balkonie.
Torebka oryginalna, dobrze wykonana. Jednak kolor bordo wpada mocno w fiolet, spodziewałam się innego efektu
Torebka jest ładna, ale na zdjęcie sklepu wygląda jakby była sztywna, jest natomiast miękka, jakby zamszowa.
Mogłaby być większa byłoby super A4 w poziomie i proporcjonalnie wyższa wykonana poprawnie
Torebka wykonana starannie. Jedynym mankamentem jest słaby magnes w zapięciu
5 maj 2024
5 maj 2024
4 maj 2024
28 kwi 2024

Ocena jest tak niska a mogalaby być…gdyby nie naklejki

Ocena jest tak niska a mogalaby być naprawdę wysoka, bo torebka sama w sobie jest bardzo fajna ale ta wielka naklejka z kodem i ceną przyklejona w środku druga jakas plastrowa zaklejajaca metalowe części juz zupelnie nie!!! Nie można tego latwo odkleić a jak się uda to zostaje klejące miejsce, które będzie przygarniać wszystko. Wiem, ze to oszczędność ale wisząca metka na sznurku przytwierdzona do rączki torby jest standardem. Wielka szkoda.
1 maj 2024
Obsługa, dostawa na 5+. Sama torebka 3. Zewnętrznie ładna, ale środek z plastykowym, szeleszczącym wypełnieniem. Może tej wiedzy zabrakło w opisie (np: że nie ma materiałowego wnętrza. Odesłana
4 maj 2024
Oki
18 lut 2024
Opóźniona dostawa. Czas oczekiwania na wysyłkę przez sklep był 3 dni dłuższy od obiecanego na stronie. Torebki bardzo ładne, ale karton w którym je odebrałam był bardzo miękki i wygnieciony przez co był zniszczony. Na stronie nie ma podanych godzin pracy biura obsługi przez co dzwoniłam na marne, bo nikt nie odbierał, a ja traciłam czas.