butymila.pl- Logo - Opinie

butymila.pl

Opinie (503) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (686)

Ważny od: 1 gru 2022
butymila.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Przesyłka trochę długo wyczekiwana ale tylko trochę kolor butów miał być czerwony a jest wiśniowy No mnie akurat to mocno nie przeszkadza. Jeśli chodzi o wybór obuwia i rozmiarówkę to ok. Kontakt z firmą również oceniam pozytywnie. Ogólnie jestem zadowolona gdyż wszystkie buty trafione w dychę. Jeśli będzie taka potrzeba to skorzystam na pewno. Polecam szczerze . Po co gdzie indziej szukać jak tu jest wszystko i ceny przystępne.

Zawsze zamawiam nr buta 37. a te , które zostały mi przesłane są za małe. Myślę, że otrzymałam mniejsze. Chciałam zwrócić ale mam problem ze zwrotem, Nie wiem gdzie mam odesłać. Brak jasnych informacji. Podaję nr zamówienia 9726 ale niestety system mówi, ze takego niema w sklepie. Anna Każurno nr tel. 881 299 614

Opinie nt. sklepu butymila.pl

Zakupione mokasyny są piękne, bardzo wygodne, kolor jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu, intensywny brąz lakierki śliczne, polecam
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dziękujemy za opinie :) Pozdrawiamy Mila
Zamawiałam po raz pierwszy od państwa i jak na ten jeden raz to wszystko było super , powiadomienia i zgodność z terminem. Polecam
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za ocenę i opinię. Cieszymy się, że buty spełniły Pani oczekiwania ;) Pozdrawiamy Mila

Sandały dokładnie takie jak na zdjęciu, przesyłka została nadana bardzo szybko i równie szybko dotarła do mnie. Polecam!!!
6 kwi 2024
Jesteśmy wdzięczni za każde miłe słowo. Dziękujemy! Pozdrawiamy Mila
Wszystko zgodnie z opisem buty świetne bardzo wygodne i ładne rozmiar typowy zgodny dostawa bardzo szybka polecam
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że nasze buty trafiły w Twoje gusta. Dziękujemy za recenzję :) Pozdrawiamy Mila

Bardzo ładne botki wszystko się zgadza…

Bardzo ładne botki wszystko się zgadza z opisem rozmiarówka standardowa zgrabnie się prezentują na nodze Polecam
6 kwi 2024
Dostawa w terminie, produkt dobrze zapakowany, formularz zwrotu i paragon w środku. Nie mam zastrzeżeń.
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię :) Pozdrawiamy Mila
Polecam 🙂 Zamówienie szybko zrealizowane, bez żadnych problemów.Tylko niestety rozmiar trochę za duży.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! To dla nas ogromna nagroda :) Pozdrawiamy Mila
Wszystko błyskawicznie i sprawnie poprowadzone. Dziękuję serdercznie
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za opinię i 5-cio gwiazdkową ocenę. Jest nam niezmiernie miło :) Pozdrawiamy Mila
Super buty. Cholewka szeroka, więc na moje łydki idealna.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że nasze buty trafiły w Twoje gusta. Dziękujemy za recenzję!
Super sprawna obsługa. Buty zgodnie z opisem. Polecam.
Dziękujemy za życzliwe słowa i pięciogwiazdkową recenzję :) Pozdrawiamy Mila

Zadowolony klient

Polecam ten sklep. Super buty i szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Twoja opinia sprawiła nam ogromną radość. Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy Mila
7 kwi 2024
Buty super, szybkie zamówienie i dostawa polecam
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Twoja opinię sprawiła nam ogromną radość. Dziękujemy za wsparcie! Pozdrawiamy Mila :)
Transakcja przebiegła błyskawicznie Polecam
Super buty,błyskawiczna realizacja zamowienia
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
towar zgodny z zamówieniem, sprawna wysyłka
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! To dla nas ogromna nagroda Pozdrawiamy Mila
MS
Marta S.
Radzymin
Wygodnie i ładnie wyglądają Rozmiar zgodny
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Bardzo wygodne, rozmiar idealny, dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że buty spełniły Twoje oczekiwania. Dziękujemy za opinię Pozdrawiamy Mila
Buty eleganckie, dostawa bez problemu.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Twoja opinię sprawiła nam ogromną radość. Dziękujemy za wsparcie Pozdrawiamy Mila
Buty śliczne ,takie ,jak na zdjęciu
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że buty spełniły Twoje oczekiwania. Dziękujemy!

Szybciej się już chyba nie da...🥳

Szybciej się już chyba nie da...🥳