butymila.pl- Logo - Opinie

butymila.pl

Opinie (650) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (905)

Przesyłka trochę długo wyczekiwana ale tylko trochę kolor butów miał być czerwony a jest wiśniowy No mnie akurat to mocno nie przeszkadza. Jeśli chodzi o wybór obuwia i rozmiarówkę to ok. Kontakt z firmą również oceniam pozytywnie. Ogólnie jestem zadowolona gdyż wszystkie buty trafione w dychę. Jeśli będzie taka potrzeba to skorzystam na pewno. Polecam szczerze . Po co gdzie indziej szukać jak tu jest wszystko i ceny przystępne.

Zawsze zamawiam nr buta 37. a te , które zostały mi przesłane są za małe. Myślę, że otrzymałam mniejsze. Chciałam zwrócić ale mam problem ze zwrotem, Nie wiem gdzie mam odesłać. Brak jasnych informacji. Podaję nr zamówienia 9726 ale niestety system mówi, ze takego niema w sklepie. Anna Każurno nr tel. 881 299 614

Opinie nt. sklepu butymila.pl

Buty są ładne, opis i zdjęcia są odpowiednie, rozmiar zgodny z tabelą lecz brak określenia tęgości obuwia i dlatego musiałam odesłać. dla mnie są zbyt wąskie i płytkie (co nie dotyczy każdej nogi.) Szybka i miła obsługa.
HJ
hatoja j.
30 cze 2024
Wszystko super, błyskawiczna dostawa, błyskawiczny zwrot środków w przypadku zwrotu towaru - firma i obsługa klienta na 6+ Do tego mają dobrej jakości produkty i rzetelnie o nich informacje. Polecam ten sklep
1 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. To dla nas bardzo ważne :) Pozdrawiamy Mila
Torebka którą zamówiłam, okazała się najpiękniejszym strzałem, jest MEGA SUPER, w rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej niż na obrazku. To jest to czego szukałam. Dziękuję bardzo...
Szybka dostawa, dobrej jakości pantofle, pewnie jeszcze nie raz skorzystam z usług tego sklepu Maria z Katowic
3 lip 2024
Perfekcyjnie zrealizowane zamówienie. Szybka przesyłka, buty w idealnym stanie, dobrze spakowane.
11 lip 2024
Dziękujemy za zaufanie i piękną recenzję. Jest nam niezmiernie miło :) Pozdrawiamy Mila
29 cze 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z zamówieniem, wygodna dostawa do paczkomatu.
29 cze 2024
Dziękujemy za 5-gwiazdkową ocenę :) Jest nam niezmiernie miło Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza Pozdrawiamy Mila
8 lip 2024
Bardzo ładne buciki, ale niestety dla mnie za wąskie.Z żalem odsyłam
11 lip 2024
Dziękujemy za 5-gwiazdkową ocenę :) Bardzo nam przykro, że buty nie spełniły Pani oczekiwań. Pozdrawiamy Mila
podobała mi się szybkość wysyłki, buty jeszcze nie używane...
1 lip 2024
Polecam bardzo szybka dostawa ,zgodność z opisem i zdjęciem.
3 lip 2024
Twoja opinię sprawiła nam ogromną radość :) Dziękujemy za opinię Pozdrawiamy Mila
8 lip 2024
Na razie jestem zadowolona, trwałośc okaże się póżniej
11 lip 2024
Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dziękujemy za opinie :) Pozdrawiamy Mila
Wszystko jest ok.Buty macie piękne i wygodne polecam
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że nasze buty trafiły w Twój gust. Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy Mila
6 lip 2024
Śliczne i wygodne buty Szybka realizacja zamówienia
11 lip 2024
Twoja opinię sprawiła nam ogromną radość. Dziękujemy za wsparcie :) Pozdrawiamy Mila
5 lip 2024
Kontakt z Państwem i forma realizacji zamówienia.
11 lip 2024
Jesteśmy wdzięczni za każde miłe słowo. Dziękujemy :)
KK
Bardzo szybka dostawa. Dobry kontakt z klientem.
27 cze 2024

bardzo dobra komunikacja przesyłkę…ale ie otrzymałam formularza do możliwości zwrotu

bardzo dobra komunikacja przesyłkę otrzymałam
28 cze 2024
Twoja opinię sprawiła nam ogromną radość. Dziękujemy za wsparcie Pozdrawiamy Mila
Buty przepiękne ,wygodne .Polecam .
7 lip 2024
Wszystko na najwyższym poziomie 👌👌👌
11 lip 2024
Zachęcam do zakupu w tym sklepie
12 lip 2024
Dziękujemy za pięć gwiazdek i miłe słowa. Jest nam niezmiernie miło :) Pozdrawiamy Mila
Ładne wykonanie ,bardzo wygodne
12 lip 2024
Cieszymy się, że nasze buty trafiły w Twoje gusta. Dziękujemy za recenzję :) Pozdrawiamy Mila
4 lip 2024
Super. Jestem bardzo zadowolona