dodatkikrawieckie-sklep.pl- Logo - Opinie

dodatkikrawieckie-sklep.pl

Opinie (88) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (88)

Ważny od: 16 cze 2023
dodatkikrawieckie-sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu dodatkikrawieckie-sklep.pl

AB

Wszystko OK

Bardzo szybka wysyłka z bieżącym monitorowaniem kolejnych etapów.
10 lut 2024
GD
Grażyna D.
Grabowiec
10 sty 2024

Przypuszczam, że jeszcze tu wrócę

Prawie upadłem na kolana, kiedy zobaczyłem Państwa ofertę z plastikowymi ramiączkami, których "ucho" można obracać w dwóch osiach. I które mają rozsądną rozpiętość. I na których można także wieszać rzeczy za szlufki. W dodatku wysłali Państwo moje zamówienie już następnego dnia. I było bardzo porządnie zapakowane. Kiedyś kupiłem podobne w jakimś markecie, ale to była bardzo "krótka" oferta i już więcej w żadnym sklepie ich nie znalazłem. Niestety, tu łyżeczka dziegciu, rzeczywista rozpiętość przysłanych mi ramiączek wynosi 42 cm, czyli trochę mniej, niż oferowane 43 cm, ale to i tak przyzwoita i nieczęsto spotykana rozpiętość. Pozdrawiam serdecznie
10 cze 2023

Doskonaly produkt - lekki wieszak z tworzywa sztucznego

Doskonaly produkt; zgodny z oczekiwaniami. W tym wypadku lekki, szerokie "ramiona" - w sam raz na meskie koszule. Jednoczesnie waski, co pozwala zmiescic w szafie wiecej koszul. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu dodatkikrawieckie-sklep.pl
10 cze 2023
Dziękujemy za tak sprecyzowaną opinię :) Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pańskie oczekiwania! Pozdrawiamy, zespół Dodatkikrawieckie.pl
28 sie 2023
Błyskawiczna realizacja, praktycznie na drugi dzień przesyłka była u mnie. Bardzo dobrze zabezpieczona. Wieszaki w porządku.
Towar zgodnie z zamówieniem, bardzo szybka wysyłka, porządnie zapakowany. Polecam rego sprzedawcę.
22 cze 2023
Produkt dobrej jakości, szybka wysyłka, powiadomienia o statusie zamówienia na telefon
11 cze 2023
Zamówienie zrealizowane ekspresowo Towar zgodny z zamówieniem Super zapakowany Polecam
28 sie 2023
towar zgodny z zamówieniem , dostarczono szybko i sprawnie , polecam tę firmę
10 cze 2023
Super jakość produktów.szkoda że cena za przesylkę jest taka wysoka.
Odpowiedź ze sklepu dodatkikrawieckie-sklep.pl
10 cze 2023
Dziękujemy za opinię :) W odpowiedzi na wysokie ceny przesyłek - w ostatnich 5 dniach dodaliśmy opcje wysyłki inpost kurierem (dostawa do drzwi) oraz ORLEN paczka, których ceny są stosunkowo konkurencyjne. Co więcej, jesteśmy w trakcie negocjacji cenowych z przewoźnikami. Postaramy się, by koszt wysyłki był niższy w przeciągu najbliższych tygodni! Dziękujemy za cenną wskazówkę :) Pozdrawiamy, Zespół Dodatkikrawieckie.pl
27 sie 2023
Polecam wieszaki takie jakie szukałam, małe i mocne. Polecam

Wszystko ok, zamówienie szybko zrealizowane, polecam.
27 sie 2023
Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówień.