butymila.pl- Logo - Opinie

butymila.pl

Opinie (519) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (714)

Ważny od: 1 gru 2022
butymila.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Przesyłka trochę długo wyczekiwana ale tylko trochę kolor butów miał być czerwony a jest wiśniowy No mnie akurat to mocno nie przeszkadza. Jeśli chodzi o wybór obuwia i rozmiarówkę to ok. Kontakt z firmą również oceniam pozytywnie. Ogólnie jestem zadowolona gdyż wszystkie buty trafione w dychę. Jeśli będzie taka potrzeba to skorzystam na pewno. Polecam szczerze . Po co gdzie indziej szukać jak tu jest wszystko i ceny przystępne.

Zawsze zamawiam nr buta 37. a te , które zostały mi przesłane są za małe. Myślę, że otrzymałam mniejsze. Chciałam zwrócić ale mam problem ze zwrotem, Nie wiem gdzie mam odesłać. Brak jasnych informacji. Podaję nr zamówienia 9726 ale niestety system mówi, ze takego niema w sklepie. Anna Każurno nr tel. 881 299 614

Opinie nt. sklepu butymila.pl

Jeszcze nie otrzymałem zamówionego towaru
Buty ładne ale mam wrazenie że korek od prawego buta jest niestabilny
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
6 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Przekażemy informację producentowi obuwia. Pozdrawiamy Zespół Mila
Buty Lesko przybrudzone na podeszwie
12 maj 2023
Sprawdzać czy towar, który wysyłacie jest kompletny.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za spostrzeżenie Pozdrawiamy Zespół Mila