butymila.pl- Logo - Opinie

butymila.pl

Opinie (519) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (714)

Ważny od: 1 gru 2022
butymila.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Przesyłka trochę długo wyczekiwana ale tylko trochę kolor butów miał być czerwony a jest wiśniowy No mnie akurat to mocno nie przeszkadza. Jeśli chodzi o wybór obuwia i rozmiarówkę to ok. Kontakt z firmą również oceniam pozytywnie. Ogólnie jestem zadowolona gdyż wszystkie buty trafione w dychę. Jeśli będzie taka potrzeba to skorzystam na pewno. Polecam szczerze . Po co gdzie indziej szukać jak tu jest wszystko i ceny przystępne.

Zawsze zamawiam nr buta 37. a te , które zostały mi przesłane są za małe. Myślę, że otrzymałam mniejsze. Chciałam zwrócić ale mam problem ze zwrotem, Nie wiem gdzie mam odesłać. Brak jasnych informacji. Podaję nr zamówienia 9726 ale niestety system mówi, ze takego niema w sklepie. Anna Każurno nr tel. 881 299 614

Opinie nt. sklepu butymila.pl

Polecam zakupy w butymila.

Polecam zakupy w
Dziękujemy za polecenie :) Jest nam niezmiernie miło Pozdrawiamy Mila
25 kwi 2024
Dziękujemy za 4-gwiazdkową opinię Pozdrawiamy Mila
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za czterogwiazdkową opinię Pozdrawiamy Mila :)

Recenzja

spodobała mi się tęgość butów bo mam halluksy. Niestety mam trudności z wkładaniem ich na nogi przez niskie podbicie w butach
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Bardzo nam przykro w tej sytuacji Pozdrawiamy
Buty damskie od producenta Sokolski rewelacyjne, natomiast buty męskie od producenta Polbut nie spełniły oczekiwań jakościowych, dlatego zostały zwrócone.Dostawa szybka, teraz czekam na zwrot pieniędzy.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jednocześnie przykro nam, że jedna para butów nie spełniła oczekiwania.
Dziękujemy za 4-gwiazdkową ocenę Pozdrawiamy Mila
wygodne
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Cieszymy się, że możemy sprawić Ci radość. Dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy Zespół Mila
szybkość usługi
Dziękujemy za opinię Pozdrawiamy Zespół Mila
Dziękujemy za opinię Pozdrawiamy Zespół Mila
14 lip 2023

Za małe

Buty są w porządku, ale mam zastrzeżenia do rozmiarówki. Noszę klasyczne 38, czyli długość stopy 24 i są dla mnie za małe. Inne buty tej firmy o rozmiarze 38 są dobre, więc coś tu się nie zgadza. Buty porządne, może troszkę toporne, ale to kwestia osobistej oceny.
ZB
Zofia B.
17 paź 2023
Niestety buty musiałam zwrócić. Pięknie wyglądają na zdjęciu, niestety skóra bardzo twarda, I mimo zgodności rozmiaru buty ciasne nie do założenia ze względu na ich sztywność. Szkoda.
19 lis 2023
Buty wyglądają elegancko, wykonane bardzo starannie. Numer 38 ma wąską cholewkę i niestety bardzo ciężko dopina się. Na pewno będą dobre na szczupłe nogi.
Przykro nam, że buty nie spełniają oczekiwań Pozdrawiamy Zespół Mila
Jezżeli jest to skóra naturalna to oczywiście cena. Jednak buty od spodu na zszyciach pod klamerkami uwierają.
2 lis 2023
Wysyłka ok.wszystko sprawnie