smmash.pl

Opinie (489) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (489)

Ważny od: 4 gru 2023
smmash.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Realizacja zamówienia trwa naprawdę "do 8 dni roboczych" i to jest zaskakujące w dobie istnienia sklepów, które bez specjalnych opcji "ekspres" czy dodatkowych opłat są w stanie zrealizować zamówienie w 24 h. Tłumaczenie, że długo trwa dostawa przez dpd jest z gruntu fałszywą wymówką - nieprzyzwoicie długo trwa kompletowanie i nadawanie przesyłki przez sklep. O czym sklep, co prawda, uprzedza lojalnie w regulaminie, ale regulamin to przecież ostatnia rzecz, którą się czyta na stronie internetowej jakiegokolwiek sklepu ;) Trzeba zakupy robić z dużym wyprzedzeniem.

27 sie 2023
Podczas składania zamówienia jest informacja o trzech dniach roboczych na dostawę, minęło siedem dni a orzesyłki jak brak. Przynajmniej jakaś informacja o problemach dostawy jakieś wyjaśnienie. Lekceważące podejście do klienta.

Opinie nt. sklepu smmash.pl

NIE POLECAM!!!!

Nie polecam Kupiłem koszulkę we wtorek wieczorem, jako prezent na sobotnie urodziny. W opisie KAŻDEJ ze sprzedawanych rzeczy widnieje napis "realizacja zamówienia w ciągu 3 dni"... Więc myślę sobie, że po pierwsze to pewnie maksymalny czas, a po drugie, że nawet jeśli to czas do wysyłki, to skoro zamawiam do paczkomatu, to towar wysłany w piątek, na sobotę w paczkomacie powinien być. Po zakupie wszedłem w opinie i czytam, że jest problem w tej firmie z terminowością realizacji zamówień. Dzwonię więc w środę z samego rana, aby upewnić się, że prezent dotrze na czas... Pani odpowiada, że nie mają koszulki na stanie i jej wykonanie zostało zlecone na produkcję... Ale powinna do soboty dotrzeć. Myślę sobie "dziwne, że widnieje jako dostępna, a nie mają jej na stanie, ponadto dziwne, że będą produkowali 1 szt koszulki...myślałem że to jest jakoś partiami... No ale nic...może się nie znam Pani prosi o telefon w dniu jutrzejszym... Stwierdzam więc w myślach, że skoro zapłaciłem za towar z góry i jest duża szansa że dotrze, to nie będę zamawiał czegoś w innej firmie, zawracał komuś głowy przesyłkami i inwestował pieniądze dwukrotnie. A później ewentualnie odsyłał. Więc pełen nadziei czekam, że ta 1 koszulkę uda im się w środę " wyprodukować" , bo przecież dzwonię około 10 więc mają na to jeszcze cały dzień. Następnego dnia dzwonię ponownie, aby zapytać o zamowienie.... Pani informuje mnie ze nie wie jaki jest status, ma sprawdzić....na magazynie...obiecuje oddzwonić... O produkcji nic nie wspomina... Więc mysle nieco uspokojony... Ok pewnie "wyprodukowana", czeka na wysylke... Pani pomimo obietnicy, nie oddzwoniła do końca dnia... Dzwonię więc w piątek... Po czym otrzymuje informacje, że koszulka nie została wyprodukowana a Pani mówi " no nic Panu nie poradzę, wyślemy w przyszłym tygodniu" Podsumowując: Firma niesłowna- nieterminowa, wprowadza klienta w błąd, źle podanym czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Podczas 3 dni nie udało mi się dowiedzieć czy deklaracja złożona na stronie przy towarze jest prawdziwa i moje zamówienie będzie zrealizowane ( żebym mógł kupić ewentualnie inny prezent) Jak widać po opiniach mój przypadek nie jest odosobniony. Ponadto Pani zajmująca się sprawa (klient indywidualny) jest niemiła, nie utożsamia się z firmą, traktuje pracę personalnie, mówiąc że to nie jej wina i nie bierze odpowiedzialności, za firmę w której pracuje i pelniace tam stanowisko.

Nie polecam, odradzam, ostrzegam!!!

Nie polecam, odradzam i ostrzegam! Bluzka nie miała nic wspólnego z projektem. Zupełnie inny kroj, brak rękawów, rozciągnięta, niedopasowana pod szyją, kolor wyblaknięty, nic wspólnego z wybranym w kreatorze. Katastrofalna obsługa kreatora jak również, obsługi, wszystko długo pozostaje bez odpowiedzi. Ciężki kontakt, nie ma szans na reklamację bo w tej firmie to nie istnieje. Jestem strasznie niezadowolony. Odradzam wszystkim. Szkoda nerwów.
brak ściągacza - za szerokie nogawki,

3 dni czy 3 tygodnie

Zamówienie złożone 30.01, czas realizacji zamówienia niby 3 dni. Dziś, tj. 13.02 dalej nie mam numeru przesyłki, ale paczka wysłana według infolinii. Czekam dalej ;)
14 lut 2024
Zaginiona przesyłka. Zero informacji co z paczką. Tragiczny kontakt z firmą
27 sie 2023

Czas dostay

24 sie 2023
Zamówienie złożone w dniu 11.08.2023 r. Dziś jest 24.08. a przesyłka nadal nie dotarła!!! Żenada!!!!
23 sie 2023
Ciągle czekam na przesyłkę. Wierzę że produkt będzie pierwszej jakości
30 gru 2023

Paczka przyszła dużo po terminie, kiepski kontakt

Paczka przyszła dużo po terminie, który był podany na stronie. Kontakt telefoniczny i emailowy wielokrotny i wciąż sprawa nie załatwiona.
Zamówienie nie dotarło do mnie mimo dwutygodniowego oczekiwania.
10 gru 2023
Przyspieszyć realizację zamówienia