nieprzecietnie.pl

Opinie (209) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (483)

Ważny od: 4 mar 2021
nieprzecietnie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lip 2023
Piękna pościel 😍 jak na zdjęciach, świetny materiał oraz jakość. Bardzo szybka i sprawna wysyłka:) Polecam :)

6 lip 2023
bardzo szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowana przesyłka, wysoka cena towaru w porównaniu z innymi i tylko dlatego jeszcze ten model dostępny.

Opinie nt. sklepu nieprzecietnie.pl

5 sty 2024
1 sty 2024
19 lip 2023
14 lis 2023
Pościele super, dobra jakość materiałów i wykonania. Paczka bardzo szybko wysłana i dostarczona. Polecam serdecznie. Dodajcie druga taśmę na kartonie albo klejcie na krzyz, ponieważ pojedyncza nie utrzymała łączenia kartonu i karton było łatwo otworzyc.
14 lis 2023
Lepiej już się nie da. Wszystko na najwyższym poziomie, poczynając od jakości poprzez szybkość realizacji zamówienia a kończąc na miłej niespodziance w postaci bileciku z kodem zniżkowym na kolejne zakupy. SUPER!!!!
6 paź 2023

Super Sprzedawca !!!!

Bardzo solidna Firma. Miła i konstruktywna rozmowa telefoniczna z właścicielem (pracownikiem). Błyskawiczna przesyłka, rzetelny opis sprzedawanych towarów. POLECAM !!!
23 lip 2023
Same plusy: prosty sposób płatności, błyskawiczna dostawa, porządnie zapakowana przesyłka.
22 sie 2023
Zamowiony produkt jest dobrej jakosci, dostawa szybka, z jednym zastrzezeniem: niewielkiej wielkosci i wagi przesylka moglaby byc wysylana poczta jako list polecony, zmniejdzyloby to koszty dostawy
TK
Teresa K.
Bieruń
2 gru 2023
Daję 5 gwiazdek, bo podoba mi się ten sklep. gdzie jest cudowna obsługa i pełna kultura. Życzę powodzenia i dalszych tylko FAJNYCH ocen sklepu.
7 wrz 2023
Pierwszy raz korzystam z usług tego sklepu i jestem bardzo zadowolona.Po rozmowie telefonicznej stwierdziłam,że pracownicy są bardzo uprzejmi.🙂🙂🙂
13 maj 2023
Przesyłkę dostałam bardzo szybko. Nie mam żadnych zastrzeżeń .Życzę powodzenia i trzymać tak dalej. Serdecznie polecam 🙂
3 paź 2023

Pościel bardzo ładna i dobrej jakości

Pościel bardzo ładna i dobrej jakości. Szybka przesyłka. Dziękuję serdecznie i polecam🙂

Szybka wysyłka, dobra jakość

Szybka wysyłka, produkt bardzo dobrej jakości, cena atrakcyjna.
24 lip 2023

Opinia M.K.Skar-Kam.

Pościel cudna, najlepsza jakość i przepiękne wzory! Dziękuję
26 lip 2023
Koc (narzuta ) zgodny z oferowanym , bardzo dobra jakość
18 lip 2023
Szybko sprawnie miła obsługa, firma godna polecenia.
29 maj 2023
Super bardzo szybka przesyłka a pościel prześliczna.
5 lip 2023

Pościel hotelowa adamaszek

Pościel bardzo dobra. Wykonanie solidne.
12 lip 2023
Miła i fachowa obsługa klienta.