MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4107) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 253)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 kwi 2024
Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Bardzo szybka realizacja, duży plus za „czujność” i podejście pro klienckie. Produkty też spełniające oczekiwania. Polecam.
23 kwi 2024
Niemożliwie szybka realizacja. Jestem miło zaskoczona. Dawno nie kupowałam u tak porządnego sprzedawcy. Same superlatywy!
Kartka urodzinowa przepiękna, jak i zestaw z portfelem ! Polecam z całego serca. Bardzo szybka realizacja zamówienia.
21 kwi 2024

Polecam i na pewno jeszcze skorzystam!

Błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem i zapakowany idealnie! Na pewno jeszcze nie raz wrócę tu po upominek :)
23 kwi 2024
Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany (szklany kieliszek). Polecam jak najbardziej.
Dałem 4 a nie 5 gwiazdek ponieważ według komunikatu przesyłka miała być dani następnego a była po dwóch dniach.
1 maj 2024
Szybka i terminowa dostawa. Kubek i scyzoryk w trakcie testowania. Na razie zdają egzamin. Grawer bardzo ładny.
Bardzo dobre wykonanie jak i wysoka jakość produktu. Szybja realizacja i wysyłka zamówienia tego samego dnia.

Good quality, fast delivery

I have bought a cup for beer as a gift. My friend liked it a lot. Quality is very good, product arrived fast

Super:)

Ekspresowa przesyłka następnego dnia. Produkt starannie wykonany i zabezpieczony przed stłuczeniem🙂

Rewelacyjne wykonanie

Współpraca na wysokim poziomie, dbałość o jakość i szczegóły na medal. Z pewnością będę polecać !
24 kwi 2024
towar taki jak w opisie natomiast opakowanie słabe-pudełko tekturowe z jednej strony wilgotne
Polecam !!! Świetna jakoś produktów pięknie wykonane.Bardzo szybka realizacja oraz wysyłka❤️
Piękny, bajeczny obraz Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Szybka realizacja zamówienia.
Nic dodać nic ująć, widać że ludzie znają się na swojej pracy. Polecam z czystym sumieniem
Podoba mi się zamówiony notes.Jestem zadowolona z zakupu oraz bardzo szybkiej dostawy .

Polecam serdecznie

Wszystko zgodnie z zamówieniem, bardzo szybki termin realizacji, profesjonalna obsługa
Pięknie wykonane upominki dla chrzestnych w fajnej cenie, jestem bardzo zadowolona ;)
26 kwi 2024

Ekspresowa dostawa i cudowme wykonanie.

Ekspresowa dostawa i cudowne wykonanie. Idealny prezent na 30 urodziny dla Kolegi :)
30 kwi 2024

Polecam. Zamówienie zgodne z oczekiwaniami

Zamówienie zgodne z oczekiwaniami. Błyskawiczna dostawa. Warto tu kupować upominki.