MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4038) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 118)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

12 lis 2023
1. Inny czas realizacji projektu niż we wszelkich informacjach. 2. Błędna komunikacja, ja zaakceptowałem 2 projekt po czy otrzymuję 2 wiadomości, że tego nie zrobiłem... 3. Jakość mogła by być lepsza 4. Brak automatycznej informacji o wysyłce nr przesyłki, kurierze
2 lip 2023
Nie polecam dostałam zupełnie inny kubek niż zamawiałam tragedia nigdy więcej!Kubek był kupiony na prezent więc nie miałam czasu a żałosne zwroty dobrze ze chociaż napis na kubku się zgadzał reszta tragedia nie polecam przez duże P !!!!!
18 wrz 2023

Uwielbiam ten sklep, ale...

Uwielbiam ten sklep, niestety, to już moje drugie zamówienie, podczas którego szwankuje komunikacja ze sklepem (konieczność poprawienia obrazu). Tym razem prezent nie dotrze do jubilata w terminie....
26 gru 2023
Nie otrzymałam zamówienia na czas choć zapewniono mnie że dojdzie. Dodatkowo wykonałam tel do firmy żeby się upewnić czy dojdzie do świąt. Kiepska sprawa - niewypał swiateczny
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, bardzo Panią przepraszamy. Pani uwagi zostały przekazane do odpowiednich działów, aby taka sytuacja się już nie powtórzyła.
18 cze 2023
Niezgodność dostarczonego młotka z wizualizacja w ofercie. Odpryski zadrapania. Jakość masakryczna. Żałuję, że zaufałam Sprzedawcy. Odstępuje od umów. Nie polecam.
28 cze 2023
Przepraszamy Panią za zaistniałą sytuację. Dane dot. zwrotu zamówienia na nasz koszt zostały wysłane na Pani maila.
9 cze 2023
Witam, Najlepiej będzie jeżeli nie będą Państwo swoim klientom wysyłać produktów używanych tylko nowych. Czy chcieliby Państwo dostać w prezencie towar używany ?!!
14 paź 2023

Nie polecam.

Wysylka sie opóźniła I nie zostałam o tym poinformowana. Do tego moja reklamacja nie została rozpatrzona do tej pory. Więcej nie skorzystam z Państwa usług.
Skoro dajecie Państwo gwarancję dostarczenia paczki przed świętami, to wypada się do tego stosować. Takie wprowadzanie klienta w błąd, to zwykłe oszustwo.
2 paź 2023
grawer bardzo słaby niewidoczny nawet po napełnieniu szklanki kolorowym napojem nie tak jak na ofercie jestem zawiedziona bo miał byc ciekawy prezent
GD
GRAŻYNA D.
WARSZAWA
Kupiłam kalendarz personalizowany w prezencie i jak go zobaczyłam to wstydzę się go dać bo to zwykły kalendarz tylko na okładce jest imię.
31 paź 2023
Nie dołączono dedykacji którą wypisaliśmy!!! Para młoda przez trzy dni nie wiedziała od kogo jest prezent. Absolutnie niedopuszczalne
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinie i bardzo Pana przepraszamy za zaistniałą sytuację.
20 lip 2023
Nie domalowana deska ,cieniutka deska ,jakość wykonania bardzo słaba,komunikacja i zalecenia jakie wysłałem odnośnie poprawek były ok
Nauczcie się nie anulować zamówień klientów. Moje zamówienie zostało anulowane więc na więcej niż jedną gwiazdkę nie zasługujecie.

Problem z projektem

Wolna realizacja zamówienia, pani projektant zrobiła projekt nieadekwatny do życzeń, tak jakby go wcale ich nie czytała
9 sie 2023
Kubek , który zamówiłam przyjechał zbity, niestety taki rodzaj pakowania szkła widocznie jest nieodpowiedni !
29 gru 2023
Miało dojść przed świętami, było napisane że na 100%, nie doszło na prezent. Nie polecam.
23 gru 2023
Nie dostarczono mimo że czas realizacji to 24 h Ktoś nie dostanie prezentu 😟😟😟
13 sie 2023
Opóźniona, niewłaściwa wysyłka zamiast na następny dzień była za 2 dni
27 sie 2023
Paczka miała być dostarczona za dwa dni mija 6 dzień i dalej nic
26 lis 2023
Prezentować towar na zdjęciach zgodnie ze stanem rzeczywistym
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)