MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 314)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 kwi 2024
Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

26 gru 2023
Nie otrzymałem śliwek e czekoladzie
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl.
25 gru 2023
Przywiązywać uwagę żeby przesyłka była w terminie
24 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pan dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
23 gru 2023
Nie dostarczono mimo że czas realizacji to 24 h Ktoś nie dostanie prezentu 😟😟😟
22 gru 2023
Zamówienie wysłane 11 do tej pory paczki nie ma.
22 gru 2023
Zadbać o jakość pracy swoich ludzi! Zamawiałem towar (szlafrok). Zamówienie przyjęliście bez problemów. Niezwłocznie dokonałem wpłaty. Po kilku dniach otrzymuję od was odmowę. Jak można przyjąć zlecenie na towar, którego nie ma? WCHODZĘ W INTERNET I .... CAŁY CZAS DRĘCZYCIE MNIE REKLAMĄ TAKIEGO SZLAFROKU, O KTÓY MI CHODZI. Wobec tego - macie go, czy nie ?
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Zamówiłam dostępny na stronie upominek wybrałam sposób dostawy dokonałam przelewu który został potwierdzony.niestety po kilku minutach zaczęły napływać maile wykluczające się że odbiór osobisty w siedzibie firmy potem że zamówienie zostało anulowane następnie kilka ofert produktów innych znowuż że zamówienie czeka do odbioru osobistego nic zgodnego z umową bo przesyłka miała być w ciągu 24godzin rozczarowało mnie to całkowicie i nikomu nie polecę tej firmy przynajmniej 4 dnia zostały środki zwrócone .niestety wciąż napływają oferty co mnie denerwuje bo chcę o nich zapomnieć
Nauczcie się nie anulować zamówień klientów. Moje zamówienie zostało anulowane więc na więcej niż jedną gwiazdkę nie zasługujecie.
GD
GRAŻYNA D.
WARSZAWA
Kupiłam kalendarz personalizowany w prezencie i jak go zobaczyłam to wstydzę się go dać bo to zwykły kalendarz tylko na okładce jest imię.
16 gru 2023
Robić mniej tandetne te produkty
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
2 gru 2023

Fatalne wykonanie zamowienia , Napis z życzeniami kompletnie niewidoczny

Fatalne wykonanie zamowienia , podczas projektu dostałem zaprezentowany idealny produkt. Gdy go już otrzymałem 3 osoby nie były w stanie odczytać co jest napisane na szkle . Napis przezroczysty na przezroczystym szkle, fatalnie to wyszlo . na stronie internetowej i podczas projektu widniał piekny gruby biały napis !!! Za pozno bylo na odsyłanie niestety gdyz prezent był na sobote :( Nigdy wiecej u was zadnych zamówien !!!
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia produktu zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .

Problem z projektem

Wolna realizacja zamówienia, pani projektant zrobiła projekt nieadekwatny do życzeń, tak jakby go wcale ich nie czytała
28 lis 2023
Jeśli na stronie jest info, że dostawa następnego dnia, potwierdza to również pani z obsługi, a następnego dnia popołudniu dostaje informacje, że nie jest jeszcze nawet wysłane to o czymś to świadczy....
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, bardzo Panią przepraszamy za wprowadzenie w błąd i opóźnienia w realizacji zamówienia.
26 lis 2023
Prezentować towar na zdjęciach zgodnie ze stanem rzeczywistym
12 lis 2023
1. Inny czas realizacji projektu niż we wszelkich informacjach. 2. Błędna komunikacja, ja zaakceptowałem 2 projekt po czy otrzymuję 2 wiadomości, że tego nie zrobiłem... 3. Jakość mogła by być lepsza 4. Brak automatycznej informacji o wysyłce nr przesyłki, kurierze
3 lis 2023
1 lis 2023