MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4049) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 131)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
8 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pan dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
6 sty 2024
1. Nie informowani o złożonym zleceniu 2. Nie dotrzymywanie terminów 3. Nie dostarczenie przesyłki na czas zmusiło mnie przejechania 110 km aby odebrać przesyłkę osobiście 4. Brak informacji na miejscu odbioru jak trafić do punktu odbioru
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, bardzo Pana przepraszamy. Pana uwagi zostały przekazane do odpowiednich działów, aby taka sytuacja się już nie powtórzyła.
27 sty 2024
Duże opóźnienie w rozpoczęciu realizacji zamówienia. Nieakceptowalny rezultat pracy grafika.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, bardzo Panią przepraszamy. Pani uwagi zostały przekazane do odpowiednich działów, aby taka sytuacja się już nie powtórzyła.
5 sie 2023

Zamówienie niekompletne. Powód absurdalny

Zamówiłam 2 rzeczy,które miały przyjść w 1 przesyłce. Doszła 1 ,bo na drugą okazało się,że mam przesłać potwierdzenie przelewu. Mimo,że obie były opłacone w tym samym dniu. Nikt nie pofatygował się sprawdzić czy jest zaksięgowany przelew co uważam za absurd. Mało tego zamówienie na kwotę prawie 200 zł udało się wam zrealizować bez problemu a chcieliście potwierdzenia na 15,99. Kolejny absurd. Po wysłaniu potwierdzenia przelewu,który jak wspomniałam był tego samego dnia przystapiliscie do realizacji. Nadmiernie,że to był prezent ślubny,który szedł do US,także nie skompletowałam go dzięki nieudolności kogoś z pracowników. Nie polecę już was.
22 gru 2023

Jakość wykonania nie zadowala

Za tę cenę spodziewałem się czegoś lepszego. Przedstawione na stronie zdjęcia wprowadzają w błąd, gdyż sklep nie wykonuje personalizacji z nadrukiem. Zamiast tego do zamówienia dodawany jest czarny marker aby spersonalizować prezent samodzielnie. Dodatkowo, mapa nie została dostatecznie zabezpieczona do transportu przed wysyłką. Brak folii bombelkowej sprawił, że prezent dotarł w częściach i musiałem go ponownie montować do ramy samodzielnie.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia produktu zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .
14 maj 2023
Nie polecam usługi pakowania prezentu. Pudełko z prezentem zapakowano w 1,5 raza większe pudełko a wolną przestrzeń wypełniono ponacinanym, byle jakim papierem. Za to należy się wielkie zero, bo do wykonania usługi trzeba się przyłożyc. Prezent w postaci grawerowanego kubka miał przy napisie niewielką rysę. Odpuściłam to, bo nie miałam już czasu na wymianę. Dwie gwiazdki należą się za szybką dostawę
28 cze 2023
Przepraszamy Panią za zaistniałą sytuację. W przypadku jakichkolwiek uwag lub reklamacji zachęcamy do składania ich od razu poprzez maila. Reklamację rozpatrujemy tego samego dnia.

Niby jest, a jednak nie ma... żenada!

Na stronie towar widnieje jako dostępny, po zamówieniu i opłaceniu nagle otrzymuje informację, że towar niedostępny. Ta sama sytuacja z dwoma innymi przypadkami. Po wysłaniu email otrzymałam informacje, że informatyk nad tym pracuje (przez kolejne 4 dni widniało jako dostępny). W ramach przeprosin otrzymałam 5% rabatu dożywotnio. Dzięki nie skorzystam...nie polecam
28 paź 2023
Kontakt z osobą projektującą *, reakcja na zgłoszone uwagi dopiero po upływie 23-24 godzin. Kontakt z projektantem za pośrednictwem osoby odbierającej telefon oceniam na **. Zatwierdzona ostateczna wersja obrazu, po dostarczeniu przez kuriera odbiega od tego co zatwierdziłem. Barwy postaci, które miały być neutralne okazały się różowe.
12 paź 2023
Nie mogę dać 5* gdyż nie jestem w pełni zadowolona bardziej z obsługi niż z samego zamawianego towaru tj.poprosilam o przykładowy projekt do wglądu na e-maila przed finalizacją zamówienia gdyż lubię wiedzieć za co płacę wcale nie małe pieniądze i niestety odmówiono mi tej możliwości 😥szkoda😥 firma chyba uważa każdego klienta za oszusta😥
21 paź 2023
Kontakt ze sklepem dramat,infolinia odsyła do pisania maila po czym zero odzewu,kolejna kwestia to zmiany w zamawianych portretach które są tylko 3darmowe z czego dwie pierwsze niczym nie różniły się od siebie
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinie i bardzo Panią przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Słoik nie spełnił moich oczekiwań, ponieważ grawer jest bardzo słabo widoczny. Współpraca natomiast ze sprzedawcą jest bez zarzutu, konsultowano ze mną układ wydruku. Przesyłka doszła bardzo szybko.
10 wrz 2023

Takie sobie

Dopłaciłem specjalnie do opcji realizacja za 1 godzinę, przyszło po około 3 godzinach. Kontakt również opóźniony. Sama treść w porządku, prosty schemat kopiuj wklej tylko obrazki zmieniają.
DK
Dorota K.

Miało być gotowe w piątek, jest poniedziałek a o zamówieniu cisza

Zamówienie zniknęło póki co, w czwartek ok 15.00 dowiedziałam się, że moje poprawki nie są możliwe do realizacji, a miało dojść do piątku, słaba komunikacja z klientem, dlatego taka ocena
5 paź 2023
Personalizacja ramki BEZNADZIEJNA, mała, niewidoczna, nieczytelna!!! Opakowanie na prezent za duże, przypomina pudełko na buty tylko ładniej pomalowane. Konsultantka niekompetentna.
25 lip 2023
Bardzo dobry kontakt i ekspresowa wysyłka, niestety jakość pozostawiała wiele do życzenia (rysy na karafce; grawer był nierówny pod względem głębokości).
przemioty , kupiłam kreki personalizowane , ładdne ale za prawie40 zł to mega przesada. Wszystko bardzo drogie i nie warte swojej ceny.
15 sie 2023
W moim przypadku grafik nie mógł sobie poradzić z poprawkami. Niestety dwukrotnie poprawiany projekt i brak postępów.
17 lis 2023
Gwarancja dostarczenia na jutro, prezent przygodzi pojutrze, cały efekt niespodzianki na urodziny do bani
29 wrz 2023
Jest jedno przekręcone zdjęcie a niestety nie mam czasu aby zamówić drugie. Pozatym wszystko ok