MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4049) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 131)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

10 lut 2024
Zapalniczka jest znacznie mniejsza niż się wydaje ze zdjęć, nieporęczna. Poza tym solidnie wykonana, elegancka
9 lut 2024
napis jest dobry tylko bardzo mały powinien byc wiekszy tak na około 1/2 szklanki według mnie
Błyskawiczna obsługa!!!Produkty na zdjęciu wyglądają o wiele lepiej niż w żeczywistości.
Produkt zdecydowanie za drogi. Bardzo szybka obsługa i dostawa na plus.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
18 lut 2024
17 lut 2024
17 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia produktu zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Kartka na 30 urodziny. Trzcionka piękna, ozdobna ale niektóre wyrazy ciężko było odczytać. Literki zlewały się ze sobą. Imię na kartce nie zostało odmienione, we wzorze była tylko potrzeba podania imienia. Na innych stronach jest możliwość wyboru trzcionki i podglądu jak wygląda spersonalizowany prezent.
20 sty 2024

Lekkie zamieszanie

Wykonanie bardzo ładne prezentu ale musiałem sam się dowiedzieć co się dzieje z prezentem - przez 2 dni nie wiedziałem onim kompletnie nic (nie wiadomo było czy prezent był już wysłany, trakcie realizacji itp.)
24 sty 2024

grawer bardzo słaby

karafka i szklaneczki są oki, ale nadruk - grawer na szklanych naczyniach rozczarowuje, mały, bez efektu łał - a to przecież najważniejszy element zamówienia
Ogólnie ok. Ale ramka w którą oprawiono obraz była rozklejona.
20 sty 2024
7 sie 2023
Zdaję sobie sprawę , że zaakceptowałam projekt , ale szczerze to myślałam , że będzie to portret ze zdjęcia jakby rysowany ołówkiem , a to wygląda po prostu jak czarno-białe zdjęcie. Może to inna technika wykonania , wydawało mi się , że na Waszej stronie są właśnie takie rysunki ołówkiem. No ale trudno dokonałam może zbyt szybko akceptacji projektu , nieraz w internecie wygląda coś trochę inaczej niż w realu, co do szybkości i jakości realizacji zamówienia to super
Przesyłka źle zabezpieczona, pudełko podarunkowe wsadzone w za duży karton, bez wypełniacza, przez co pudełko z podarunkiem otworzyło się podczas doręczania przez kuriera. Duży problem z kurierem DHL . Nie dostarczył przesyłki wpisując że została odebrana. Musiałam interweniować w DHL dwukrotnie żeby dostarczyli paczkę. Przesyłka zamiast 15,12 dostarczona dopiero 19.12 po dwukrotnej interwencji.😔
BB
Basia B.
Gdynia
20 cze 2023

Cena bardzo wysoka i jakość kiepska.

Cena bardzo wysoka, nie odpowiada jakości. 1. Materiał, z którego jest zrobiony fartuch jest ok ale kształt fartucha kiepski. Rozmiar na niskiego "faceta", za krótkie taśmy do zapięcia fartucha 2. Grawer wykonany tylko na dwóch elementach zestawu, czego nie widać na zdjęciach i nie ma o tym informacji w opisie. 3. Cena, samych sztućców w internecie poniżej 30 zł Nie polecam za tą cenę.
28 cze 2023
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkty nie spełniają oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
18 paź 2023
To już moja druga zakupiona skrzyneczka na wino z akcesoriami. Jeżeli pierwsza była super wykonana, to ta pozostawia wiele do życzenia. Sam grawer, szybkość dostawy bez zarzutu. Natomiast mam wiele zastrzeżeń co do wykonania samej skrzyneczki nie spasowana góra z dołem, krzywo przymocowane zapięcie, wypadająca wyściółka z akcesoriami. Odesłałabym z powrotem, gdyby nie czas.
29 paź 2023
Fajny projekt, jednak bardzo ograniczona forma edycji. Za tę cenę spodziewałabym się ok. 5 możliwości bez dodatkowych opłat. Miło by było także wiedzieć kiedy nastąpi projekt do oceny. Oczywiście, że każdemu zależy na czasie i sms rano kiedy jest się w pracy nie jest najlepszym pomysłem. Wygodnie by było samemu edytować zanim dojdzie do ostatecznej akceptacji.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinie i bardzo Panią przepraszamy za zaistniałą sytuację.