MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4051) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 138)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

13 paź 2023

Szybka realizacja zamówienia, kiepska ramka.

Szybka realizacja zamówienia, towar doszedł w ciągu 24h, ale tylko dlatego ze zostało to zamówione z rana i zaakceptowałem projekt, mimo ze widziałbym inny, ale już po kilku godzinach brak odpowiedzi (maja na to 24h niby). Wydruk jest dobrej jakości, ale ramka rozsypała mi się w rękach. Musiałem ją zbijać na szybko zanim dałem. Stad mocne 3.
19 paź 2023

50/50

Wykonanie samo w sobie super, należy popracować jednak nad jakością jeśli chodzi o wklejenie twarzy ze zdjęcia. Jest dużo niedoróbek (np szyja, włosy) i głowa zdecydowanie jest zbyt duża w porównaniu do reszty ciała. Gdybym miała więcej czasu to na pewno bym zwróciła lub wymieniła a niestety go nie miałam. Ostatecznie mama zadowolona.
26 cze 2023
Zamówiłam kubek na dzień ojca. Zostałam poinformowana że może być opóźnienie w przesyłce. Zgodzilam się że poczekam. Prezent przyszedł 22.06, ale niestety nie z moimi zdjęciami. Po zgłoszeniu pomyłki jeszcze tego samego dnia wysłali prawidłowy. Prezent dotarł 23. 06. Stąd taka moja ocena.
25 maj 2023
Kufel sam w sobie ładny, problem jest z grawerem. Na pierwszy rzut oka wydawało się super, ale mąż jak go dostał zwrócił uwagę, że jedne litery są wyraźne a inne nie. To jest nasze rozczarowanie. Bo prezent byłby super, ale niesmak pozostał.
19 sie 2023
Ekspresowy czas realizacji zamówienia i wydruk zdjęcia jest na plus. Niestety jakość kartek okolicznościowych (pocztówek) jest fatalna - są to po prostu wydrukowane kartki, którym daleko do pocztówek kupowanych w sklepach - tych nie polecam.
19 lis 2023
Trudno zrozumieć, prośbę o personalizację, o własne życzenia i nie umieścić pod nim podpisu, tylko podpis umieszczać pod co jest napisane przez firmę. Na dodatek słowa z personalizacji takiej wielkości, że trzeba łupy by odczytać.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia produktu zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .
13 paź 2023
Miałam mieć pakowane na prezent - raczej o tym zapomieli. Chciałam dodatkowy napis też nie otrzymałam. Informują że się odezwą, kolejny dzień minął i trzeba było się przypominać telefonicznie o statusie zamówienia.
29 lip 2023
Zamówiłam produkt z pakowaniem na prezent, przyjechał bez pakowania na prezent. Na szczęście zostało mi kilka dni na zorganizowanie opakowania, ale gdybym zamówiła na ostatnią chwilę, mogłabym mieć problem
20 paź 2023
Pakowanie na prezent bardzo kiepskie. Zapakowanie wewnątrz tez. Jak się rozpakowywuje to wyglada jakby było w kiepskie gazety zawinięte, zwykły kartonik z tanimi kieliszkami. Po za tym same kieliszki ok

Ręczniki brak dedykacji

Z tego co powiedziała mi obdarowana osoba nie było karteczki z dedykacją, która wpisałam w zamówieniu w formularzu. Była taka możliwość by wpisać dedykacje dlaczego więc nie została ona dołączona?
26 lis 2023

Zakup przebiegł sprawnie, ale jakość dostateczna.

Zakup przebiegł sprawnie. Jednakże otrzymany produkt nie odpowiadał w pełni ofercie przedstawionej na stronie WWW: jakość nadruku nie była zadowalająca, kolory mało nasycone, widoczne szumy.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .
18 lis 2023
nie podobał mi się kolor nadruku na poduszce, który jest ledwo widzialny, gdyby nie był potrzebny prezent na już to zrezygnowałabym z tego zakupu, poprzedni zakup w postaci obrazu był super.
20 paź 2023

Zdjęcie skopiowane na obrazie wygląda słabo

Zdjęcie na obrazie wygląda słabo, na pewno rozdzielczość jest bardzo niska, widać piksele i rozmazane twarze. Miał być prezent, ale nie odważę się tego przekazać na licznej imprezie.
5 cze 2023
Fatalnie zapakowana mapa, bez żadnej osłony, rama oddzieliła się od podkładu, porysowana... Bez chociażby ofoliowania. To znacznie pogarsza moją ocenę, jak za cenę mapy.
20 lis 2023

Wszystko na plus :)

Wszystko na plus, szybko wykonanie, piękne zdjęcia oraz czas realizacji - na 5! Ale ramka - wystarczyło rozpakować paczkę i ramka się rozpadła...
5 paź 2023
Produkt dostarczony na czas, jednak nie dostarczono dedykacji. Obdarowanemu sporo czasu zajęło domyślenie się od kogo prezent otrzymał.
Wykonanie dekoracji na szkle fajne. Niestety otwór e drewnie trochę szeroki i płytka się chwieje. Całość musiałam przykleić.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinie i bardzo Panią przepraszamy za zaistniałą sytuację.
30 lip 2023
Produkt przyszedł uszkodzony i nie mieliscie drugiego na stanue żeby mi wymienić szkatułkę a była mi bardzo potrzebna. Słabo.
Nadruk na pendrive ( personalizacja imię) niestety nie jest dokładnie wyśrodkowany,dlatego tylko 3gwiazdki.

Produkt niezgodny

Na stronie jest napisana pojemność szklanki 300ml... Przyjeżdża produkt dwa razy mniejszy...
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oczywiście może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)