sklepsunspa.pl- Logo - Opinie

sklepsunspa.pl

Opinie (35) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (35)

Ważny od: 18 paź 2023
sklepsunspa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklepsunspa.pl

30 kwi 2024
30 kwi 2024
27 kwi 2024
Przesyłki wysyłane błyskawicznie,dobrze zabezpieczone,polecam
Szybka wysyłka, kontakt o jakim można pomarzyć
Szkolenie na wysokim poziomie, Świetna atmofrera Kasia cudowny człowiek Dziękuję 🙏❤️😘
Odpowiedź ze sklepu sklepsunspa.pl
dziękuje jest mi niezmiernie miło :)
Wszystko w jak najlepszym porządku.
18 sty 2024
7 sty 2024
Serdecznie polecam sklep oraz urządzenie Kawitacja ultradźwiękowa 80 K ta nowsza, mocniejsza. Kilka razy dzwoniąc do sklepu pani która udzielała pomocny zawsze udzieliła wyczerpującej odpowiedzi kończąc rozmowę, że zawsze mogę zadzwonić i ponownie dopytać. Bardzo dziękuję. Polecam jak najbardziej bo rzadko się zdarza aby ktoś udzielał wszelakich informacji o użytkowaniu sprzętu spokojnie, rzetelnie i z pasją nie ponaglając aby zakończyć rozmowę ♥️ klientka Joanna zakupione urządzenie w październiku 2023 roku. Pozdrawiam serdecznie Panią z ogromną cierpliwością 🙂
7 sty 2024
super szybka dostawa, sprzęt najwyższej jakości
7 gru 2023
Szybko i sprawnie. Serdecznie polecam.
20 lis 2023

profesjonalizm z swobodną atmosferą

Szkolenie profesjonalne w swobodnej atmosferze, dużo praktyki, dużo przydatnych informacji, b.dobry kontakt z prowadzącą szkolenie. Cieszę się, że wybrałam SunSpa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklepsunspa.pl
bardzo dziękujemy za miłe słowa, życzymy sobie więcej takich bystrych Kursantek :)
19 lis 2023
Bardzo zadowolona z zakupów. Szybka dostawa, konsultacja, pomoc w pytaniach. Polecam serdecznie.
pozdrawiamy i dziękujemy
11 lis 2023

Spełnia moje oczekiwania

Jestem zadowolony z urządzenia. Spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobra jakość.
10 lis 2023

Cena to nie wszystko

Obsługa realizacji na najwyższym poziomie. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego, wszystko rzetelnie i na czas wyjaśnione, pełna przejrzystość warunków zakupu, obsługi gwarancji i serwisów pogwarancyjnych.
15 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Zawsze staramy się zapewnić rzetelne informacje i pełną przejrzystość na każdym etapie – od zakupu po gwarancję i serwis. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług!
8 lis 2023

Niestety moje ogłoszenie nie zostało…

Polecam. Po tym jak wystąpiły problemy techniczne i moje ogłoszenie po opłaceniu nie zostało opublikowane administrator skontaktował się ze mna i rozwiązał problem. Dziękuje, będę dalej korzystać.