sklepsunspa.pl- Logo - Opinie

sklepsunspa.pl

Opinie (35) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (35)

Ważny od: 18 paź 2023
sklepsunspa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklepsunspa.pl

Przesyłki wysyłane błyskawicznie,dobrze zabezpieczone,polecam
Szybka wysyłka, kontakt o jakim można pomarzyć
Szkolenie na wysokim poziomie, Świetna atmofrera Kasia cudowny człowiek Dziękuję 🙏❤️😘
Odpowiedź ze sklepu sklepsunspa.pl
dziękuje jest mi niezmiernie miło :)
7 sty 2024
Serdecznie polecam sklep oraz urządzenie Kawitacja ultradźwiękowa 80 K ta nowsza, mocniejsza. Kilka razy dzwoniąc do sklepu pani która udzielała pomocny zawsze udzieliła wyczerpującej odpowiedzi kończąc rozmowę, że zawsze mogę zadzwonić i ponownie dopytać. Bardzo dziękuję. Polecam jak najbardziej bo rzadko się zdarza aby ktoś udzielał wszelakich informacji o użytkowaniu sprzętu spokojnie, rzetelnie i z pasją nie ponaglając aby zakończyć rozmowę ♥️ klientka Joanna zakupione urządzenie w październiku 2023 roku. Pozdrawiam serdecznie Panią z ogromną cierpliwością 🙂
7 sty 2024
super szybka dostawa, sprzęt najwyższej jakości
Wszystko w jak najlepszym porządku.
18 sty 2024

Najlepszy salon w Łodzi

Niezwykle polecam ten salon, ponieważ usługi są wykonywany na najwyższym poziomie, jak również właścicielka salonu zarażał uśmiechem, serdecznością i rzetelnie dba o Komfort klienta. Poza tym pani Kasia jest świetnym szkoleniowcem, wiem z autopsji. Dzięki niej sama zarabiam na siebie I mogę się w tym realizować. Skorzystałam nie tylko z kursu opalania natryskowego, ale również zakupiłam świetne urządzenie, które ma pięć funkcji w jednym. To urządzenie oddziałuje na poprawę sprężystości skóry twarzy jak i modeluje całe ciało. Dużo zawdzięczam pani Kasi. Nie wahajcie się, tylko ruszajcie naprzód, a pani Kasia was poprowadzi.
Odpowiedź ze sklepu sklepsunspa.pl
jest mi niezmiernie miło, za tak cudowna recenzję, dziękuje i życzę wielu sukcesów. Cudownie pracuje się z tak zdolnymi Kursantkami :)
10 lis 2023

Cena to nie wszystko

Obsługa realizacji na najwyższym poziomie. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego, wszystko rzetelnie i na czas wyjaśnione, pełna przejrzystość warunków zakupu, obsługi gwarancji i serwisów pogwarancyjnych.
15 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Zawsze staramy się zapewnić rzetelne informacje i pełną przejrzystość na każdym etapie – od zakupu po gwarancję i serwis. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług!
8 lis 2023

Niestety moje ogłoszenie nie zostało…

Polecam. Po tym jak wystąpiły problemy techniczne i moje ogłoszenie po opłaceniu nie zostało opublikowane administrator skontaktował się ze mna i rozwiązał problem. Dziękuje, będę dalej korzystać.
20 lis 2023

profesjonalizm z swobodną atmosferą

Szkolenie profesjonalne w swobodnej atmosferze, dużo praktyki, dużo przydatnych informacji, b.dobry kontakt z prowadzącą szkolenie. Cieszę się, że wybrałam SunSpa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklepsunspa.pl
bardzo dziękujemy za miłe słowa, życzymy sobie więcej takich bystrych Kursantek :)
29 paź 2023
Urządzenie spełniło moje oczekiwania. Jestem zadowolona. Dodatkowo kontakt ze sprzedawcą był ok i otrzymałam odpowiedzi na moje pytania przed kupnem. Przesyłka zrealizowana sprawnie i szybko. Polecam.
29 paź 2023

Super sprzedawca :)

Przejeżdżając przez Lodz odebrałam produkt osobiście. Pani Kasia dokładnie wytłumaczyła jak używać sprzętu za co bardzo dziękuje. Bardzo polecam :)
25 paź 2023

Profesjonalna obsługa i super produkty

To moje kolejne zakupy, super kontakt ze sprzedawcą, bezproblemowa wysyłka, urządzenie dobrej jakości. Polecam i będę wracał!
25 paź 2023
bardzo dziękujemy za ocenę, w razie pytań dot urządzania jesteśmy do dyspozycji :)