premium4animals.pl

Opinie (88) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (250)

Ważny od: 12 lip 2021
premium4animals.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lut 2024
Wspaniała obsługa klienta! Drugi raz (na przestrzeni ponad 3 lat) zdarzyło się, że zamawiany produkt okazał się niedostępny. I po raz drugi bardzo miła pani z premium4animals zadzwoniła, żeby dobrać najlepsze dla nas rozwiązanie tej sytuacji i zaproponować najlepszy zamiennik. Lubię tu kupować. DZIĘKUJĘ!

27 wrz 2023
jak wszystko działa z automatu to ne ma problemu, ale jak wymaga interwencji obsługi to pełna porażką

Opinie nt. sklepu premium4animals.pl

MS
23 gru 2023
12 gru 2023
7 gru 2023
10 kwi 2023
Mój kot niczego tak nie wcina ze smakiem jak suchej karmy Dr Berg. Kupuję od dwóch lat i nigdy się nie zawiodłam. Paczki przychodzą błyskawicznie. Świetny kontakt z działem sprzedaży. Polecam
30 wrz 2023

Bezproblemowo

Bardzo szybka dostawa, wszystko zgodne z opisem, jeden z niewielu sklepów, gdzie można dostać karmę Cat's Plate poza samym producentem.
24 kwi 2023
100% satysfakcji z zakupów, produkt solidnie zapakowany , również szybka dostawa co wpłynęło również na ocenę
17 maj 2023

Bardzo zadowolony

Bardzo dobra jakość produktów,świetny kontakt i jako hodowca naprawdę konkurencyjne ceny. Szczerze polecam
17 paź 2023
Karma dobrej jakości, koty chętnie jedzą. Zamówienie doskonale zabezpieczone aby niczego nie uszkodzić.
29 mar 2023
Świetny kontakt, szybka wysyłka do holandii. Przesyłka dobrze zabezpieczona a kot zadowolony 😻
7 sie 2023
Bardzo szybka realizacja, dobrze zapakowane a co najważniejsze koty z apetytem jedzą karmę.
16 lip 2023

Wysoka jakość produktów, szybka realizacja

Szybka realizacja, doskonałe opakowanie poszczególnych produktów i wysoka jakość produktów
22 maj 2023
Rewelacyjny kontakt, błyskawiczna wysyłka, a produkty Mirals jak zawsze super
3 maj 2023
Przemiła obsługa i pomoc w każdej sytuacji związanej z zamówieniem.
12 cze 2023
Super produkty szybka dostawa. Ja i mój kot jesteśmy zadowoleni.
28 cze 2023
Współpraca na najwyższym poziomie, gratuluję kompetencji!
AD
Agnieszka D.
Częstochowa
27 sie 2023
Wszystko Ok .Miła obsługa .Duży wybór.Polecam serdecznie
19 cze 2023
Chyba jedyny sklep który dostawę realizuje ekspresowo
4 kwi 2023
Super kontakt ze sprzedającym, błyskawiczna wysyłka