GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3097) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 980)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

31 maj 2023
Obsługa klienta super, wszystko można załatwić przez stronę internetową - łącznie z ewentualną wymianę lub zwrot, firma godna polecenia, posiada towar w atrakcyjnych cenach i na najwyższym poziomie elegancji i szyku, materiały do produkcji bielizny piękne a szycie nieskazitelnie perfekcyjne, jestem stałą klientką i będę nadal
HK
6 wrz 2023

Fachowa i szybka realizacja zamówienia

Szybko i fachowo zrealizowane zamówienie. Kiedyś w jakimś sklepie kupiłam biały biustonosz GAIA, więc kiedy otrzymałam ofertę na maila (przypadkowo) i zobaczyłam identyczne, od razu zdecydowałam się na zakup 2 sztuk: białego i czarnego. Są bardzo starannie wykonane. Na pewno wrócę do Waszego sklepu. Pozdrawiam ciepło Halina
Bardzo ładne biustonosze. Co można zrobić lepiej? - dla dużych rozmiarów zapięcia na co najmniej pięć haftek, szersze pod pachą i oczywiście jestem zainteresowana dużą miseczką E lub F przy 110 cm pod biustem. Takich biustonoszy nie znalazłam w interesujcym mnie modelu. Z poważaniem Violetta Sukiennik.
3 sty 2024
Biustonosz bardzo dobrze wykonane. Jedyny minus to, że kupując różne modele w tym samym rozmiarze, nie zawsze leżą idealnie. Obwód pod biustem idealny natomiast wielkość miski różna - raz większa, lub jak w obecnym zakupie dużo za duża. Dobrze, że jest możliwość szybkiego i bezproblemowego zwrotu.
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
3 sty 2024
Dzień dobry. Tak, czasem miseczki się różnią, ale wynika to głównie z ich konstrukcji. Mamy różne biusty, różną ich kondycję, kształt i objętość, dlatego szyjemy wiele konstrukcji, by każda z Pań mogła dobrać coś dla siebie. Staramy się, żeby w obrębie jednej konstrukcji powstało kilka modeli. Zachęcamy do wysłania maila na bok@gaia.pl, aby konsultantka mogła podpowiedzieć czego najlepiej się trzymać, dzięki temu może uda się znaleźć złoty środek :) Pozdrawiamy serdecznie

Super!!!

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, realizacja zamówienia błyskawiczna. Produkt zgodny z opisem. Bardzo ładnie wykonany, rozmiar zgodny z opisem. Produkty tej firmy kupuję od min. 5 lat w sklepie stacjonarnym, pierwszy raz realizowałam w sklepie internetowym. Jestem bardzo zadowolona.
BK
2 gru 2023
Biustonosz bardzo ładny i wygodny, ładnie obejmuje pierś, ale najbardziej podoba mi się tabela rozmiarów, która pozwala na precyzyjne dobranie rozmiaru. To jest super i nigdy jeszcze nie dobierało mi się tak łatwo i przyjemnie rozmiaru. Brawo, brawo i dziękuję.

zakup biustonosza

Bardzo polecam ten sklep, to już kolejny trafiony zakup z tej firmy. Biustonosz jest prześliczny i leży idealnie. Za każdym razem zamówienie jest realizowane bardzo sprawnie, a zakupione produkty bardzo ładnie zapakowane . Na pewno wróce do tego sklepu nie raz.
EZ
Ewa Z.
Kraków
29 paź 2023
Jestem zachwycona, rozmiar dobrany idealnie, nic nie uciska, idealnie podtrzymuje biust pomimo ze miseczka jest całkowicie miękka bez usztywnień. Czuję się w nim komfortowo i wyjątkowo. Jak dla mnie ideał. Na pewno kupię kolejny w tej Firmie. Polecam na 100%
BK
20 paź 2023
Biustonosz jest idealnie dopasowany dzięki dokładnej instrukcji zamieszczonej na państwa stronie.Przyjemny w noszeniu, kolor zgodny ze zdjęciem. Spory wybór w przystępnej cenie . Bardzo dobra obsługa. Szybka dostawa !.Produkt dobrze opakowany.Polecam
14 wrz 2023
Kupuje te staniki od bardzo dawna. Zaczęło się od sklepu stacjonarnego w którym po raz pierwszy byłam zadowolona z tego jak leży biustonosz i na jak długi czas służy. Teraz kupuje online i za każdym razem jest zadowolona i biust jest na swoim miejscu 😉
21 cze 2023

Fanka

Gaja to jest firma, która towarzyszy mi od lat. Jej biustonosze są dobrze opisane i bardzo mi pasują. Korzystam też z wyprzedaży . Jedyne co mnie trochę wstrzymuje do kupna większej ilości to moja niestabilna waga oraz niestety ceny.
RP
RENATA P.
Mała NIESZAWKA
11 lip 2023
Bardzo chętnie robię zakupy na Gaia .pl..oferują przepiękne biustonosze( i nie tylko) polskiej produkcji za dobrą cenę .Jakość produktów jest pierwsza klasa.Zawsze bezproblemowa obsługa, szybko i w korzystnej cenie.Dziekuje.
20 wrz 2023
Świetnie pasuje do mojej figury, noszę staniki Gaii od lat,do tej pory kupowałam w sklepach stacjonarnych ale kupując w sklepie internetowym mam dostęp do pełnej oferty, od dziś będę zaopatrywać się w ten sposób, dziękuję

Świetna polska bielizna

Dokładny opis bielizny. Piękne i solidnie wykonane biustonosze. Szeroki asortyment. Bardzo dobry poradnik, jak wybrać bieliznę dla siebie. Atrakcyjne promocje. Szybka wysyłka. Łatwe zwroty-co może raz mi się zdarzyło.
16 cze 2023

Fajnie, że jest rabat dla stałych klientów, który się zwiększa. Duży wybór pięknej bielizny i strojów kąpielowych w konkurencyjnych cenach. Szybka wysyłka i bezproblemowy zwrot. Brakuje mi tylko odroczonych płatności.
24 sie 2023

Szybka dostawa & zwroty przez Paczkomat

Szybka dostawa, produkty takie, jak na zdjęciach. Możliwość bezproblemowego zwrotu ( bez drukowania etykiety) poprzez Paczkomat to duży plus. U mnie to zdecydowanie punkt, na który zwracam uwagę przy wyborze sklepu.
22 wrz 2023

Sklep super ,Duży Wybór

Sklep super ! Piękna belizna teraz kupuje tylko u Was , duży wybór jedna uwaga :kiedy ja proszę o dostawę paczki na konkretny dzień ,to paczka jest za 5 dni ,No mam nadzieje to się poprawi Serdecznie Pozdrawiam
6 wrz 2023
Jest dużo ładniejszy niż na zdjęciu. Odwód odpowiedni do mojego rozmiaru ale niestety miseczka za duża muszę odesłać z czego nie jestem zadowolona. To żaden problem zamówię z mniejszą miseczka i będzie idealny. 😊
30 gru 2023
Szybkość realizacji zamówienia i jakość produktu beż zarzutu. Nie otrzymałam jednak mejla z jakimkolwiek potwierdzeniem zamówienia czy wysyłki. Po prostu nagle przesyłka była do odbioru - informacja od InPostu.
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
3 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Czy możemy prosić o maila na bok@gaia.pl by wyjaśnić sytuację dlaczego nie dostała Pani potwierdzenia ?
Biustonosz bardzo solidnie uszyty i bardzo dobrej jakości. Jedyny mankament to lekkie marszczenie się na lewej piersi. Mam nadzieję że przy noszeniu lub pierwszym praniu niepotrzebne marszczenie zniknie.