Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 5 gru 2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 5 gru 2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

20 paź 2022
Bielizna ładna. Problemem są zwroty. Wiadomo, że biustonosz należy dobrze dopasować. Jeśli nie odpowiada, trzeba go zwrócić. To sporo kosztuje. Dobrze by było, gdyby można oddać towar tą samą drogą, którą przyszedł, np. przez paczkomat. Byłoby dużo prościej i taniej. Za transport biustonoszy, których nie kupiłam, zapłaciłam 30 zł!

4 kwi 2022
Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Bielizna piękna. Natomiast ogromny problem miałam z zakupem po dodaniu bielizny do koszyka dopiero zaczęly sie schody nie można było szybko dokonać zakupu. W innych sklepach nie mialam problemu a tu nic nie działa tak jak powinno. Chciałam kupić ponownie i ponownie to samo.😒
9 lis 2022
Rozmiarówka zgodna z tą noszoną. Wzory przepiękne, każda z pań znajdzie piękną bieliznę dla siebie. Najwyższa jakość biustonoszy,kupiłam już kilka staników i wszystkie były pod względem jakości wspaniałe. Polecam i zaznaczam, że kupuję bieliznę tylko z Gai.
21 lis 2022
Cieszy mnie fakt, że bielizna Gaia posiada szeroki wybór rozmiarów, a zwłaszcza dla szczupłych kobiet z większym niż przeciętny rozmiar biustu np. mój rozmiar 75I :) Bielizna jest bardzo dobrze i starannie wykonana no i ładna.
Cudowna bielizna z fantastycznie miękkiej koronki. Nie przypuszczałam, że na duży biust (miseczka G) można kupić tak dobrze zbierajacy biustonosz, a do tego sexowny i po prostu piękny. Zdobyliście nową klientkę.
Bielizna GAIA jest trwała i bardzo dobrej jakości. Wygląda nowocześnie i dorównuje poziomem światowym markom. Różnorodność krojów i kolorów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Polecam!
Elegancka, dobrze wykonana bielizna. W opisie produktu mogło by być podane czy materiał z którego jest uszyty biustonosz jest rozciągliwy czy nie. Ma to znaczenie przy wyborze rozmiaru.
Od lat kupuje tylko GAIE.... nigdy się nie zawiodłam. Biustonosze są wygodne, wytrzymałe, zrobione z bardzo dobrych materiałów i nawet większy biust może wyglądać elegancko ;)
Bardzo dobra jakość materiałów i staranność wykonania. Przyzwoita trwałość wyrobów. Trochę ostatnimi czasy cena się zmieniła na gorsze ale co teraz się nie zmienia.
Bielizna jest świetna, zawsze spełniają moje oczekiwania. Bardzo dobrze uszyte, wyprofilowane z pięknymi detalami. Do tego często są świetne promocje.
piękne,delikatne koronki i oddychające materiały,zróżnicowane wzory i feria barw,idealna dla mnie rozmiarówka ,super promocje polecam Ewa
Piękny model, mimo że duży rozmiar, to biustonosz w kolorze, co rzadko u innych producentów. Na pewno zrobię zakupy ponownie.
Rozmiar pasuje,szybka wysyłka,no i bielizna .......hmmmm,jestem bardzo zadowolona ,zrobiłam sobie świetny prezent 😀
Najkorzystniej dla Państwa i dla nas klientek to obniżyć ceny Czas wydawania pieniędzy łatwą ręką skończył się:(
Biustonosz nie traci swojego kształtu pomimo prania. Piersi nie wypadają z miseczek, nie przesuwają się.
8 lis 2022
Od lat kupuję biustonosze GAIA i jestem bardzo zadowolona. Są idealnie uszyte i bardzo wygodne. Polecam!
15 lis 2022
Solidnie wykonany.Material miły w dotyku.Idealnie podtrzymuje biust.Przepiękne wzory i kolorystyka
15 lis 2022
Uwielbiam bieliznę GAIA. Kupuję tu od lat i jestem zachwycona jakością. Polecam z całego serca:)
Estetyczne wykonanie. Dobra jakość produktów tej firmy. Jestem z nich zawsze bardzo zadowolona.
Jedyna firma produkująca biustonosze idealne do mojej sylwetki, a głównie rozstaw miseczek.
16 lis 2022
Biustonosze ładne, rozmiar niewłaściwy mimo wykonanej zaleconej dokładności pomiaru.